Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szilikonmentes sampont...

Melyik szilikonmentes sampont valasszam?

Figyelt kérdés

Eddig az Elseve Nutri-Gloss termekcsaladjat hasznaltam, eleinte imadtam a hatasat, ez mara elmult (?) vagy megszoktam, nem tudom. Most sokkal fenytelenebbnek, szarazabb tapintasunak erzem a hajam. Ezek miatt szeretnem lecserelni a sampont, balzsamot es hajapolot egyarant, miket ajanlanatok?

- kozepes hosszusagu, kicsivel vall ala ero, nagyon dus, vastag szalu, sotetbarna hajam van

- viszonylag sok terhelest kell elviselnie (hetente ket-harom hajmosas, naponta hajvasalo, ombre festes)

- hajvegeim nem igazan toredeznek, a hajam elegge zsirosodik, de nem olyan gyorsan

- termeszetesebb osszetevoju, szilikonmentes termekeket keresek


Elore is koszonom a valaszokat:)

15/L



2014. okt. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem múlt el a hatása, csak egyre jobban tönkremegy a hajad a napi vasalástól, hamarosan töredezni is fog és hullani... ezen semmi nem segít, csak ha végre abbahagyod a hajad kínzását, levágatod a szétrongált részeket.
2014. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Babylove mildes sampon. A DM-ben lehet kapni.
2014. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyilvan a napi hajvasalast nem szo szerint kell erteni, itthonra minek? Csak eppen amiatt, hogy borzaszto dus a hajam, kisse kezelhetetlen is, normal esetben gombahoz vagy oroszlanysorenyhez tudnam hasonlitani, amivel nem szivesen megyek sok ember koze. Ezert is novesztem, hatha ugy szebben fog allni, ha hosszabb. Feleslegesen nem gyotrom, tenyleg.

A termekjavaslatot koszonom :)

2014. okt. 30. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!