Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszedessem a szemöldököm,...

Kiszedessem a szemöldököm, vagy ne?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

Voltam kozmetikusnál, aki kiszedte nekem, de nem tetszett(ügyes munkát végzett, de túl vastagnak találtam), így visszamentem hozzá, és megkértem, hogy vékonyítsa egy kicsit. Ez meg is történt, de közölte, hogy ennél vékonyabbra nem szedné, mivel nagyon szép a szemöldököm.

Én nem nyugodtam bele, és kiszedtem cérnavékonyra, az se állt jól.

Megvártam, míg visszanő, és elmentem egy másik kozmetikushoz, megkértem, hogy segítsen olyan szemöldökben, ami jól is áll. Kiszedte, és amikor rákérdeztem, hogy nem túl vastag-e, azt mondta, hogy Ő így hagyná, mert nagyon szép a szemöldököm.

Itthon is azt mondják, hogy nagyon szép, de valahogy egyszerűen nem illik az arcomhoz, és ki vagyok borulva miatta!

Képet nem szeretnék küldeni, de szerintetek ilyenkor a magam, vagy a kozmetikusok véleményére célszerű hallgatni?

Hiába mondjűk, hogy a cérnavékony nem szép, nem egy lányt látok, aki magának rajzolja a szemöldökét(előtte nem vékony volt), és NAGYON szépek lettek! Ennyit számít a szemöldök?

Nekem most kb. ilyen: [link]


2014. nov. 23. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szép és nem is divat már a túl vékony szemöldök. Sokkal szebb egy igényes, de vastagabb, pl. mint ami a képen van.
2014. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Az első részből lenne érdemes szedni egy kicsit.Sokat számít,mert az egész arc karakterét megváltoztatja.
2014. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A képen lévőnek túl vastag az eleje és hozzá képest nagyon vékony a vége... ez a gond vele. Kicsit még ki kéne szedni az elejéből, nem sokat, mert azért nem kell olyan vékonynak lennie mint a végének...
2014. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!