Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket kéne választania?...

Melyiket kéne választania? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm le akarja vágatni a haját rövidre. Próbáltam lebeszélni róla, de hajthatatlan, még az sem hatotta meg, hogy így nem fog tetszeni a fiúknak, pedig nem is leszbikus. Viszont, ha már levágatja, szeretnék segíteni neki, hogy milyenre. Hosszúkásabb az arca, magas homlokkal, ezért a frufruját megtartanánk. Az állkapocscsontja keskenyebb, mint a homlokcsontja. Melyik lenne a legideálisabb számára?

[link] Erről a képről az első sor harmadik, és az utolsó sor első tetszik neki


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Minden válaszért nagyon hálás lennék!



2014. dec. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
az igazi nők képei közül: 2. vagy 4. a két legjobb :)
2014. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt választanám:

[link]

Kivéve ha ilyen a stílusa: [link]

Akkor ezt. :)

Amúgy nem értem miért ellenzed te ezt, aki szép az rövid hajjal is szép, sőt van akiknek kifejezetten előnyös. A pasikat meg pont nem a haj érdekli.

2014. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a 4.:) es szerintem az a lenyeg, hogy magadnak tetsszen nem a fiuknak:)
2014. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem, jó rövid frizurára gondol a barátnőd, de ezek nem azok. Az a lényeg, hogy jól álljon neki, amit vág a fodrász, a többi nem érdekes.

Hogy leszbikusnak néznének egy nem hátközépig érő hajú lányt, azt azért erős túlzásnak tartok, mert amiket belinkeltél, nem tartoznak a rövid kategóriába, talán kettőt kivéve.

Hogy melyiket ajánlanám? Fogalmam sincs, mert a frizura sok mindentől függ, nem csak attól, hogy magas a homloka és keskeny az arca. Kell hozzá a haj állapota, a forgók elhelyezkedése, a viselő stílusa, hajápolási szokásai. Ezeket a fodrász mind figyelembe veszi, és csak ezután ajánl olyan frizurát, ami a feltételeknek megfelel. :)

2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5.-dik tetszik nekem
2015. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!