Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Megbántátok, hogy...

Lányok! Megbántátok, hogy levágattátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Én most tervezem, de kezdek meginogni egy kicsit, érdekelnének a tapasztalataitok!

Én ilyesmire szeretném:

[link]


[link]



2014. dec. 10. 22:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hosszú hajam van, de már eléggé idegesít... :/

Általános iskola 4. osztályában volt hasonló, csak akkor mindenki fiúnak nézett. Most vagyok 17, jövöre szallagavató, meg érettségi, és nem igazán szeretnék a frizuraigazgatással bíbelődni, mert sajnos rengeteg a dolgom már most is.

Csak amiatt aggódom igazából, hogy mondjuk a szalagavatón a keringőruhában hülyén nézne ki :D Meg elég kicsi melleim vannak, és széles csípőm, de karcsú derekam. Nem tudom mennyire tűnnék fiúnak :D

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és örülnék, ha még írnátok :)

2014. dec. 11. 19:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne vágasd rövidre. A hosszú hajjal lehet bíbelődni az tény, viszont rendkívül nőies és ha neked nem áll jól a rövid haj akkor nem 1-2 hónap míg vissza nő.(csak mellékes de a fiúknak általában jobban bejön mint a rövid)

2014. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meddig ér most a hajad?
2014. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sem bánom, pedig mindig rinyálok a hosszú hajért. De aztán belátom, hogy inkább legyen rövidebb - egészséges hajam, mint hosszú - élettelen hajam :)
2014. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sosem volt igazán hosszú hajam, mikor felkerültem középsuliba akkor kezdtem el növeszteni. Hátközépig érő volt már de nagyon elegem lett belőle. Se nem volt göndör se pedig egyenes, ha hagytam a napon megszáradni, akkor nagyon szép hullámok lettek benne, hajszárítóval sose sikerült.

Hát 11.-es voltam úgy döntöttem levágatom. Nagyon jól állt nagyon szerettem egy darabig 3-4 hónap múlva már sehogy se állt nem tudtam vele mit kezdeni..

Én nagyon megbántam, de azóta újra visszanőtt, és jobb is hosszún. :)

De hogy őszinte legyek, ha ás mondta volna, hogy úgyis megfogom bánni meg hasonló, akkor is levágatom..Meg amúgy is mindenkinek más.

2014. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le nynyugodtan! Énis meginogtam, de az eredmény nagyon tetszett, és nem bántam meg
2014. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!