Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elszeretnem tuntetni mert...

Elszeretnem tuntetni mert nagyon csunya . Milyen ajanlatokat tudtok adni?

Figyelt kérdés

Par napja az arcomon volt egy nap pattanas ,es mind nyomtam meddig egy csunya seb lett oda ..aztan tettem ra egy csomo fogkremet mitol elment de azt hiszem hogy megegette az arcomat vagyis az arcomon van egy kis heg aki nagyon piros es csunya,tettem ra hideg vizet d meg mindig nagyon latszik


Van valami modja annak hogy eltuntesem? Itthoni valami truuk



#sszepseg
2015. jan. 24. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:
nagy* :)
2015. jan. 24. 11:32
 2/2 anonim ***** válasza:
A hegek valószínűleg megmaradnak, esetleg egy kicsit halványodik. Eltüntetni csak látszólag tudod, mégpedig alapozóval. Nekem is megmaradtak egy hegek. Volt egy pattanásom, kb. 2 éve, és a heg azóta is ott van az arcomon. Máskor ha lesz pattanásod, annyit tudok tanácsolni, hogy ne piszkáld. Majd elmúlik és kész. Bár én sose bírom ki, ezért is maradnak meg a hegek :/
2015. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!