Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az arcomról?

Mi a véleményetek az arcomról?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 27. 20:12
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
69%
Az ember nem rakhat fel képet ide mert sokan teszik a "kedves"kis megjegyzésüket ,még akkor is,ha történetesen tényleg szép az illető ami jelen esetben igaz.Persze a facebookos csücsöritős képekre odairjátok hogy de szexi stb,de ha valaki normális képet rak fel ide arra teszitek a gonosz megjegyzéseiteket,miközben nagyitóval keresitek a hibàt benne.Szép vagy,s ne higgyél a többi irigy embernek.23/N
2015. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Nem igaz mert itt tök mindegy hogy néz ki az illető, úgy is le lesz szólva és kedvencem a "mű" szó, akárhogyan is nézel ki mindig előkerül. Szánalmas. :) Bezzeg ha csücsörítenék, akkor meg azzal jönnének hogy miért nem mosolygok?? Nevetséges. :D És akkor ezek az emberek nem irigyek? Ó dehogynem, süt róluk, majd fel robban a fejük. Én elismerem ha valaki jól néz ki, akkor is ha tudom hogy a személyisége nem éppen pozitív. Ha valaki csak úgy ismeretlenül leírja a másikat, az szimplán buta. Mint itt pá ember is leiírta magát.
2015. jan. 28. 12:47
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
Édesf.szom!Mi ebben a szép?!
2015. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
33as akkor linkelnél egy képet egy olyan nőről,aki szerinted szép?Én nem értek itt pár embert.Akkor nektek mi a szép????
2015. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
75%

"Milliószor jobban nézek ki Nálad még smink nélkül is."

Dehogy nézel Te jobban ki. :) Pláne nem smink nélkül. :) Csak szeretnél Te ilyen szép lenni.

Egyébként meg még elég kemény kritikusok vagytok, de le merem fogadni hogy a fikázó válaszadók, meg sem közelítik ezt a külsőt. :D Akármit mondtok, ez bizony tényleg az irigység első számú jele. :) A kérdező arról nem tehet hogy Ti ilyen ocsmányak vagytok, ezért haragudjatok a szülőkre. :P Ez a mű szöveg meg tényleg nevetséges, az illető még ugyancsak egy természetes szépség, amit a smink nélküli képe meg is erősít. De mivel persze jól néz ki, ezért valamibe bele kell kötni. Annyira buták az ilyen emberek és még észre sem veszik magukat. :)

Kérdező, ne foglalkozz velük tényleg nagyon szép vagy, az átlagostól jóval szebb. De ezt ezek is tudják. :D

2015. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
35.ös megmondta a tutit!Szerintem victoria secret szerű szépség vagy,akárki akármit mond.
2015. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
27%

#36, azért az túlzás.

Amúgy meg: Szerintem senkinek (se a kérdezőnek, se a válaszolóknak) nincs olyan képessége, hogy az agyhullámaival belekapcsolódik az internethálózatba, majd ráakaszkodik a képernyőre, és azon keresztül látja a gép előtt ülő embert, és tutibiztosra megmondja, hogy nem szebb, mint xy. Ha valaki mégis tud ilyet, akkor visszaszívtam.

Lehet itt dumálni irigységről, meg tudomisén, de a másik meg látatlanba szól le, ítél meg valakit. Fogadd el, hogy van, akinek nem vagy szimpi. Megsúgom, sok embernek nem egyezik a véleménye. Ez van.

2015. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szép vagy! A szemed, a hajad és az arcod is szép. Túlsminkelve sem vagy egyáltalán. Aki mást mond, az vagy irigy vagy önkritikája nincs.

20L

2015. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
Nagyon gyönyörű az arcod, de merd elengedni magad, ne izgulj! A második képen, egyszerűen fantasztikus! Nagyon előnyös neked a vastag tusvonal, és élénk rúzs, ráadásul nagyon divatos a szetted! Csak így tovább, ne hallgass az irigy majmokra, úgy se vallanák be, hogy tiszta sárgák az irigységtől! Hajrá!
2015. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
37: Mint írtam, le lehet írni normálisan is a véleményeket, nem tudom mit vársz, hogy a primitív kritizálásra még is mit lépek? Nem azzal van a baj, hogy nem lehetek mindenkinek szimpatikus, hanem az undorító STÍLUSSAL! Amit valljunk be, néhány ember itt előszeretettel alkalmazott! Az iskolázatlan bunkók helyében, akik még véleményt sem tudnak alkotni kulturált, de legalábbis normális keretek között, meg sem szólalnék, mert süt róluk a tahóság és a műveletlenség! Mellékes hogy hogyan néz ki egynéhány kritizáló ember itt, ha mellé még egy ilyen paraszt stílus is társul akkor végképp menthetetlen!
2015. jan. 28. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!