Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az arcomról?

Mi a véleményetek az arcomról?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 27. 20:12
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
88%
Jajj ugyan már! Ez a "milliószor szebb vagyok nálad", annyira egy kis szerencsétlen, nyomorult, irigy p*csára vall, melyik értelmes nő ír ilyet? Aki tisztában van az adottságaival, az itt le sem áll vitatkozni, az meg hogy "nem küldök magamról képet, mert nincs szükségem a megerősítésre", meglehetősen gagyi szöveg. A kérdező sem a megerősítést akart szerintem, hanem szimplán hogy más milyennek tartja őt. De valóban ezt nem sok mindenkinek jött össze, hogy normálisan leírja. Ha egy csúnya csaj tesz ki ide képet, akkor biztos nincs vita... Szánalmasak az emberek.
2015. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Ööö nem vágom mért lettem leszavazva, mikor csak annyit írtam h szerintem átlagos. És nem, nem vagyok irigy, magamat is átlagosnak tartom :D
2015. jan. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
32%
Hány éves vagy? :/ csak mert én kb 35-nek nézlek... ha 35 éves vagy, akkor elég jó nő, amennyiben kevesebb... no comment.
2015. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok. :-D
2015. jan. 29. 16:11
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
35nek?24 nek néz ki kb,mert fiatalos az arca.Amugy meg fiatal is írta hogy 29 éves.Van olyan huszonéves aki lestrapáltnak néz ki elég sok mivel a sok buli pia megteszi a hatását.De itt mellélőttél mert fiatalos az arca.Amellett hogy gyönyörű.
2015. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!