Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek eltüntetése?

Pattanás utáni hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés
Volt pár csúnya pattanásom, nagyon csúnya hegek is maradtak utána, egy ideig "kráter volt", de most sikerült egy kém segítségéve teljesen egyenletessé tennem azt a részt is. Viszont pirosság nem múlik el onnan... Még kenjem egy ideig, hátha hatásos? Vagy mit tudtok ajánlani? Szolizás segíthet? Köszönöm a válaszokat előre is!

2015. márc. 14. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és fiu vagy lány?
2015. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány, 15.
2015. márc. 14. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

pirosas hegekre nekem a paula's choice 8% aha gélje jött be, szépen eltünteti őket. de kell hozzá fényvédő is, e nélkül nem szabad használni.

a "krátert" pontosan milyen krémmel tudtad eltüntetni? nekem is kellene. : D

2015. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, az engem is érdekelme, mert nagyon meggyűlt a kráterekkel a problémám!! :S mi a neve annak ami neked segített?
2015. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!