Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrteleniteni szeretnék,...

Szőrteleniteni szeretnék, használtam gépet, borotvált de már mindegyik unalmas pár napig tart és nagyon kellemetlen, milyen krémet vagy módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem akarok kozmetikushoz elmenni mert a közelbe egyik se válal ilyet,én valamilyen krémre gondoltam,csak kellene pár segitség vagy tapaszalat hogy kinek.mi vált be,testépitő vagyok és ezért is akarom.

2015. ápr. 11. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Te fiú vagy?


Én igen, és gyantázni szoktam magam. Nekem bevált. :)

2015. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok,hát de nekem az egész testem.kellene
2015. ápr. 11. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a lábam, karom, hónaljam magamnak gyantázom. Fenekem, és intim részeket kozmetikusnál gyantáztatom. :) Felsőtestem meg alapból szőrtelen. :)
2015. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet megpróbálkozom majd vele,mennyi idő után nő ki? Hát nekem elég sürü sajnos a szőrzetem,nekem mindenhol nő,akkor krémet nem ajnánlasz?
2015. ápr. 12. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél IPL gépet. Azzal kezeled magad egy ideig és utána 5-7 évig semmi nem lesz. Csak egy ilyen gép 80-100 ezer forint.
2015. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Krémet nem ajánlom, mert addig vagy szőrtelen, mint borotválva, ráadásul agresszív vegyi anyagok vannak benne, ami a bőrnek nem tesz jót.


Amúgy én is az IPL-t javaslom, én is gondolkodok rajta, hogy magamon megcsinálom. :)

2015. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lézerre még annyi, hogy az akkor tud igazán hatékony lenni, ha világos bőröd van és a szőrzeted sötét.
2015. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uhh hát köszönöm a segitséget,ki próbálom a gyantát aztán majd idővel azt a gépet :)
2015. ápr. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!