Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon-nagyon törik a hajam...

Nagyon-nagyon törik a hajam már tőből is nem tudom már mi lesz így. Tudnátok valamit javasolni mit tegyek? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sötétbarnára volt befestve az eredeti szőke hajam, viszont 3 festés után leszívattuk, elsőre sikerült ráfestettünk és szőke lett némi rezes árnyalattal. Folyamatosan rakok rá hajpakolást, olajakat, hővédőt, vasalom de alacsony fokon.. nagyon gubancolódik kb egy hónapja lett belőle vágva, és ahogy néztem sajnos tőből is elkezdett törni..
2015. ápr. 17. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a leszívatás tönkretette. Menj el egy fodrászhoz aki megnézi, mennyire károsodott, esetleg pakolásokkal, regeneráló kezelésekkel még megmenthető.
2015. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nah igen ez az eredménye az otthoni kísérletezgetésnek,szívatásnak..

Most már remélem nem a popsidon ülve várod a csodát, irány egy nevesebb szalon ahol tényleg értenek a hajakhoz nem csak egy garázsfodrász, és rakasd rendbe velük,különben azon kapod magad hogy egyszerűen nem marad hajad..

Így is lehet sokat le kell vágatni, de legalább tanultál belőle, otthon drasztikus hajszínváltoztatás nem ajánlott.

2015. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fodrász csinálta és nem én.


Félnapokat vannak hajpakolások a fejemen de nem úgy veszem észre mint ami használ.

2015. ápr. 17. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mit vársz, leégetted a hajad a szőkítéssel, aztán még vasalod is, amivel tovább égeted így le fog az egész töredezni. Szőkített hajat ne vasalj. A vasaló a legalacsonyabb hőfokon hővédővel is szétégeti a hajat.

Legjobb lenne ha vágatnál egy igazán rövid frizurát. A vasalást meg hagyd abba.

2015. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tusolás előtt kend be valamilyen növényi olajjal, ami jo drága csak elotte vizezd be es tekerd a fejed fölé hogy ne lógjon. Hagyd rajta 30-40 percig(addig ullj a fürdőszobában a biztonság kedvéért, ha esetleg sebes a fejborod akk ha csip azonnal mosd le) es kb40perc múlva mosd le. Ezt Hetente ismételd! Ne vasald, csak fesuld. Es csak 3-4 naponta mosd. Akkor hejre jon. Ja es a végéből vagass le 2-3 cm mert odd sérült a legjobban.
2015. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most már mindegy, nagyon elbasztad. Leégették szőkítővel és még vasalod is: gratulálok. Mi az, hogy alacsony fokon?? Tudod mi a hajnak az alacsony fok? a 35 fok, na az annyi mint a kinti max hőmérséklet, ezek után hazudd azt magadnak, hogy alacsony fokon vasalod.

A hajad tönkrement a tövétől a végéig, rakhatsz rá pakolásokat de mind1, az szétment haj regenerálódni nem tud hiába hazudják azt a hajápoló cégek.

Amit tehetsz: lenöveszted, nem fested, nem vasalod soha! Így ami nő az egészséges lesz, 3-4 év és tűrhetőre lenő, közben persze vágasd ezerrel a végeket.


Én is elkövettem ezt a hibát a fodrász befestette nekem , de a vékonyszálú hajam nem bírta, főleg, hogy hetente 1szer még 120 fokkal vasaltam is, tövéig tört fel. (Bár csak egy rész volt festve, így csak a hátsó negyede a hajamnak ment tönkre). Lenövesztettem (nekem 5 év volt, mert hosszú), ami azóta kinőtt megint egészséges. Én is költöttem rá ezreket, pácoltam pakolásban, de egyszer be kell látni, hogy amit elbasztunk, azt bizony elbasztuk. Legközelebb okosabb leszel, én is okosabb lettem :)

2015. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A törött hajat nem hozod rendbe már. :D Hagyd lenőni a festést, vágasd le legalább ilyen vállig érőre. Vegyél vaddisznó sörte hajkefét. Az nem töri a hajat. És kíméld, ne vasald addig is. Ha azt akarod hogy rendbe jöjjön.
2015. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy úgy ahogyan írták. :) Minek is festetted be sötétre, hogy aztán leszívasd? Na mindegy ez már más kérdés. Vágasd le vállig vagy állig érőre és ahogyan nő lefele a szőke, úgy vágass belőle mindig vissza vagy 2 havonta. Sajnos nem mostanában lesz hosszú hajad. Ja és ne vasald már szerencsétlent. :)
2015. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!