Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérlek meséljetek a pubertás...

Kérlek meséljetek a pubertás korról. Igaz amit róla mondanak?

Figyelt kérdés
Nos, jelenleg 15 éves fiú vagyok, és ez az egész "kamaszodás" körülbelül az előző tanév felében kezdődött. Azt kell mondjam nem vagyok elégedett a külsőmmel. A bőröm zsíros, tele van pattanással, miteszerekkel. A szám is eléggé "kicsi". Azt olvastam, hogy 17-18 éves korunkban elmúlnak a pattanások, sokkal szebbek leszünk .Ez mennyire igaz ? Egyébként kis gyerek koromban semmi baj nem volt a külsőmmel.

2015. jún. 8. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő.

Amikor én jártam gimibe, 34-en voltunk egy osztályban és ott rajtam kívül csak 2 embernek volt pattanásos az arca. Pattanásos + zsíros, az meg csak nekem.

Kb 13 éves koromban kezdődött és 17 évesen múlt el.

Pattanásom már nincs, de mitteszer igen, és a zsírosodás is megmaradt. :/

Szóval ha csupán kamaszkori bőrproblémáról van szó, akkor az elmúlik, de ha alapból baj van a bőrrel, akkor sajnos nem.

2015. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt, elég sokáig. Kb 11-12 éves koromtól 20 éves koromig. Vannak krémek, bőrradírok, amik segítenek vagy elmehetsz vele bőrgyógyászhoz, ha nagyon zavar és ad rá valamit, de ez inkább hormonális dolog, idővel (pár év múlva) kb úgy, ahogy jöttek úgy mennek is.
2015. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, és kb milyen változásokon megy át az arcom?
2015. jún. 8. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 17 körül kezdett pattanásos lenni az arcom, előtte baba bőröm volt. egészen 21 éves koromig küszködtem vele, akkor gondoltam, hogy na ebből elég, nem vagyok már tini, ez már nem normális irány a bőrgyógyi. azóta nincs gondom velük.

az, hogy nem tetszik egy-egy tulajdonságod, ilyenkor természetes. próbáld meg elfogadni és látni a pozitív tulajdonságaidat, mert mindenkinek vannak. : )

az arc egy picit felnőttesebbé válik, általában szépülnek az emberek tini korban.

2015. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én inkább kisgyerek koromban voltam szebb. A ballagás nagyon gáz volt. Azóta picit Jobb
2015. jún. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!