Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágott raszta hajat később...

Levágott raszta hajat később vissza lehet horgolni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hány centisnek kell lennie a hajnak minimum, amire visszahorgoljuk?

Lehet olyan helyzetbe kényszerülök, hogy meg kell majd valnom tincseimtől egy időre. Ha elteszem a tincseimet, vissza tudom majd még őket rakatni?



2015. jún. 10. 20:24
 1/2 anonim válasza:
100%

Műrasztát és igazi levágott rasztát is árulnak, és hallottam is hogy belehorgolják. Igen, bele lehet. Viszont nem tudom milyen hátrányokkal. Ha pár centiméteren van csak összehorgolva gondolom szétesik.


De nem értek hozzá. Lehet, viszont nem tudom a hátrányait, lehetséges problémáit. Youtubeon sok videó van erről :)

2015. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, igen azóta többet informálódtam a dologról! :)


15 centi szerintem szükséges egy jó alaphoz, tehát nagyjából én is annyit fogok növeszteni :)

2015. aug. 31. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!