Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnád a hajad 20000...

Levágatnád a hajad 20000 forintért?

Figyelt kérdés
Még a szemöldököt hozzá +40ezer. Hosszú hajam van...

#Japán #arany ászok #birodalmilépegető
2015. jún. 19. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok kb 15 centi hosszú a hajam, de 60ezerért simán levágatnám a szemöldökömmel együtt. csajoknak bajosabb a hosszú haj miatt
2015. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18f
2015. jún. 19. 15:17
 3/8 anonim válasza:
Nem, így is csak félhosszú, a szemöldökömet meg semmiképp sem. Ezek: "birodalmilépegető, arany ászok, Japán", hogy jönnek a kérdéshez? :"D >< L
2015. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hajam kb 10 centis :D szemöldökömet nem engedem :D (ez jutott eszembe :D)
2015. jún. 19. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Fodrászom 40.000et adott volna a derékig érő hajamért (mondjuk már csípőig ér), de szerintem nincs az a pénz amennyiért megválnék tőle.
2015. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fiú lennék, akkor simán. Lány vagyok, válltól kicsit lejjebb és a hajam és baromi lassan nő, úgyhogy egy húszasért nem vágatnám le, de ötvenért még így is, ha csak ilyesmire kéne: [link]

Haircuts-for-Thick-Hair-Very-Short-Hairstyles-for-Women.jpg.

Százezerért már kopaszra is mehetne.


A szemöldökömet is simán leborotválnám +40-ért, de legyantáztatni már csak százezrekért lennék hajlandó, mert volt olyan ismerősöm aki egyszer kiszedte az egész szemöldökét és soha többé nem nőtt vissza.


De az a helyzet, hogy nem nagyon járkálnak errefelé unatkozó milliárdosok ilyen hülye fétisekkel, úgyhogy ezzel nem fogok pénzt keresni :D

2015. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a szemöldökömet nem engedném semennyiért.

20ezerért a hajamat se. többért igen.

2015. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szemöldökömet bármikor... 2 hét alatt úgyis visszanőne.

A hajamat sem sajnálom, de mivel derékig ér 20ezer nem lenne elég, inkább 50ezer minimum. Vannak szép parókáim, ellennék azzal amíg visszanő. :)

2015. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!