Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen mit kellene...

Pattanások ellen mit kellene és mit nem kellene enni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
egy biztos, a sajton kivul minden tejtermekkel allj le. az a fo okozoja.
2015. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kend az arcod kókusz olajjal.. Ket nap alatt meg a miteszereket is leszedi. Bocs h nem a kérdés válasza
2015. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mogyorot ne egyel!

Amugy semmilyen kremet ne kenj az arcodra mert azok rosszabba teszik a dolgokat

2015. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi bő olajban sütött étel, se csipsz és semmilyen magvak( tökmag, szotyi ).
2015. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bő olajban sütött dolgok, olajos magvak és a gazdag fűszerezés, valamint a só sokaknál okoz zsíros, pattis bőrt, pl nálam is. Ezek kerülendőek, illetve ritkán érdemes őket fogyasztani. A sok folyadék, zöld tea, zöldség és gyümölcs alapvetően jót tesznek a bőrnek, a víz belülről hidratál, ami nagyon fontos.
2015. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteg vizet és szedjél valami gyulladás csökkentőt vagy krémet
2015. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet egyénfüggő, de nekem a tojástól nagyon sok pattanásom kijött... Egy ideig abbahagytam az evését, aztán most 2-3 napig naponta azt reggeliztem és hoppá... Arcomon, hátamon kijöttek, ezért tippelek erre.
2015. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!