Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal, hogy...

Mit kezdjek a hajammal, hogy ne kelljen ilyen surun mosnom?

Figyelt kérdés

Reggelente szoktam hajat mosni, minden nap. Emiatt elkezdett zsirosodni, ezelott nem volt ilyen. Az edzes miatt szoktam ra a mindennapos hajmosasra, de mar abba hagytam a sportot.

Mikor felkelek sosem ugy all, ahogyan en szertnem es nem feltunoen, de zsiros lesz en erzem rajta es zavar. Ossze kotni nem szeretnem, sosem hordom ugy, nem all jol.

Mit csinaljak?



#hajápolás #zsíros haj #rendszeres hajmosas
2015. aug. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Száraz sampon vagy a hintőpor:)
2015. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak, hogy ujra eleg legyen 3-4 naponta mosni?*
2015. aug. 27. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:

szilikonmentes sampon és balzsam. Pl.: Matrix Keratin Therapy.

De kipróbálhatod azt is, hogyha jó minőségű ápoló sampon, mint a fenti. Akkor néha kihagyod a balzsamot. Mondjuk csak minden 2. hajmosáskor raksz rá balzsamot.

Lehetőleg kerüld a bolti cuccokat (hajhab, hajlakk, stb).


A hajtő és a fejbőr alapos megszárítása. Langyos levegővel. ionos hajszárítóval. Lehetőleg lassan szárítani (ne gyorsan, és pláne ne meleg levegővel).

Kb tincsenként megfogod és alaposan átfúvatod az hajtőnél, majd választékonként is végig mégy. Ha lehet ne közel tartsd a hajszárítót hanem min 5-10 cm-re a fejbőrtől. És ha lehet akkor ion-os hajszárító legyen.


Majd hajformázó hajkefés hajszárítóval a hajtőnél is meg lehet emelni (hogy ne fülledjen be a haj)

nekem a babyliss körkefés kerámiás ion-os van hajszárító van.


Lehet fejbőrre való haj-ampullát kapni, egy folyadék ami helyreállítja. egyszerűen egy kis mennyiséget kell a fejbőrbe masszírozni.

pl arual (www.arula.hu),

2015. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

(elírtam a fenti linket). Nekem a regenerador extreme van. zöld dobozos.

2015. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem heti 1-2x kell hajat mosnom

A Head&shoulders Citrusos samponját használom,csak a hajtöveken,és kb 1 percig hagyom rajta,utána alaposan kimosom

figyelj arra is hogy hideg-langyos vízzel mosd meg a hajad,mert ez is számít

Hajvasalás-göndörítés--ez is zsírosítja a hajat,ha tudod kerüld el őket

Vasárnap este megmosom,csütörtökre kell a száraz sampon,pénteken felkötöm

Száraz samponból egyértelmű hogy a Batiste a legjobb,legalábbis nekem

a hintőporral a sötét hajúaknak kínszenvedés,mert ha kicsivel is többet teszel rá mint kéne,nem fogod tudni eldolgozni,és őszhatású lesz :/

2015. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és a Batiste-nak van külön barna hajra kifejlesztett sz.s-ja(magyarul kicsit meg van színezve,barnásabb,nem csak sima fehér)
2015. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!