Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Honnan tudjam, hogy tényleg eredeti 100%-os bio argánolajat adnak-e el?

Figyelt kérdés

Állítólag az eredeti az sárga színű, kissé sűrű és borzasztó "illata" van. Honnan tudjam előre, hogy amit megrendeltem, az valóban ilyen lesz-e. Melyik a jó márka?

Több olyan véleményt is olvastam, hogy a képen még sárgának tűnik, aztán kiderül, hogy hígított.

Amelyiknek pedig nincs rossz illata, az nem is eredeti?



2015. nov. 28. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni, hogy sárga és büdös, de tulajdonképpen ezt már meg is válaszoltad magadnak. Én Solio-t vettem, elégedett vagyok vele, Herbáriából van. Az Aromaxosról is sok a jó vélemény, de mennyiségéhez képest elég drága. Hogy lásd, az adott üzletben az Aromax 20ml volt 2000, a Solio 100ml volt 3000.

Krémmánián olvasgass szerintem utána a különböző argánolajoknak, én is ott helyben az üzletben előkaptam a telómat, hogy az "olcsóbbról" (ml árra nézve) is ugyanolyan jókat írnak-e, és igen. Csak ezután mertem bevállalni a vásárt, mert ugye csak nem bontathattam fel az egyébként sötétzöld üveget, hogy kecskeól szagú, húgysárga-e a cucc :D Az egyébként nem volna gond, ha nem büdös, de minőség szempontjából viszont sokat elmond.. Esetleg azt, hogy hígított vagy finomított.

2015. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!