Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik ha szőkére barnát...

Mi történik ha szőkére barnát festek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hajamat két napja festettem barnából szőkére. De túlságosan világos lett, ami számomra elviselhetetlen. :) Most valaki vett nekem festéket,de sötét barna. L'oreal Paris Excellence 4-es. Félek,ha ismét befestem ,akkor meg fekete lesz. Ha valakinek van ebben tapasztalata, légyszi írja meg, mert sürgősen leváltanám ezt a hajszínt .:)

+Milyen festéket,színt és árnyalatot(számmal) ajánlatok?

Válaszokat előre hálásan köszönöm!! :)



2016. ápr. 27. 18:18
 1/6 anonim válasza:
100%
Szőkitőpor vagy kapsz egy színt de nem azt amit szeretnèl tapasztalat, hogy barna hajszint akartam így mint te es narancssárga lett de sztem bizd fodrászra jobban jársz
2016. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Szia. Eloszoris ha azt akarod legyen mit festened kesobb akkor kivársz egy honapot... kulonben szarul fogod erezni magad, hajhullassal, kopaszon, vagy amikor kozli a fodrasz h menthetetlen lekell vagni 7cm-t.

Higyj nekem tapasztalatbol es joindulatbol irom.

Amugy mi tortenik? Hmmm..:) barna leszel. Csunya toredezett barna. Varj egy kicsit!! Ha nagyon nem birod vegyel kimoshatot ami egy honapig szinez.utana kikopik. Fele annyira sem káros.:) :) sok sikert.

2016. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja es ezzel ne otthon ugyeskedj ha ennyire nem ertesz hozza AKKOR GO A FODRASZHOZ!!!!:)
2016. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) legalabb varj ketto hetet addig sajnos ki kell birnod, mert ha tul koran most befested barmi masra biztos h teljesen mas szint fogsz kapni.

Az me sanszos hogy ha nagyon sotet barnat vettel akkor fekete lesz a hajad, en is jartam igy.

A tanacsom az h nost varj ketto hetet, gyorsan eltelik ne aggodj :)) es utana vagy fodrasz (megeri kiadni tobbet azert hogy szep legyel) vagy amit ajanlottak szinezo, az csak egy honapig van fonn mindossze es "kiserletezhetsz" melyik all igazan jol neked. De hosszu tavon az van hogy jobban roncsolja a hajat mint az eredeti festek.

2016. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha túl sötét is lesz először ne aggódj, mivel szőkítve van alatta hamar lefogja dobni. Szerintem nyugodtan rakd rá.
2016. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen azt elfelejtettem irni h jobban roncsolja a hajat hosszutavon a szinezo! :(
2016. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!