Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12%os Oxy + bolti hajfesték?

12%os Oxy + bolti hajfesték?

Figyelt kérdés

Mennyit világosít csokibarna hajon ha a bolti Garnier Naturia hajfestékben lévő 9%os oxy helyett Kallos 12%os Oxyval próbálom?


Nyárra szeretnék ilyesmi lenni:

[link]


2016. máj. 1. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csokibarnád eredeti, akkor sem lesz ilyen színű, hanem sárgásabb/vörösesebb. Ha festett, akkor szerintem neki se állj, mert maximum 1 árnyalatot fog világosítani rajta.
2016. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát.. eredetileg szőkés a hajam szőkésbarna inkább szőke :D feketére festettem egy hónapja és a Bánfi hajszesz kimarta és ezért csokibarnás a hajtövem meg már azért szőkül úgy 1-2 centiben. Meg maga a többi része is világosodik. Persze tudom hogy azonnal nem érem el azt a színt amit szeretnék de ha fokozatosan világosabb lesz az is már haladás :D


nyárra épp elég lenne ami képen van nyár végére már ez szeretnék lenni:

[link]


Ha fokozatosan is de legalább meglehetne :D

De akkor nem baj ha kicserélem az oxyt?

2016. máj. 1. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan Palette, amiben 12-es van. Vagy ragaszkodsz a Garnier-hez?
2016. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem :D csak azért vettem mert annó ezzel festettem mert ahol koleszos voltam 580 volt és ehhez szoktam. Egyébként befestettem végül 12%ossal és Garnier Homokszőke festékkel együttvéve a végeredmény már nem csoki barna hanem ilyesmi:


[link]


Ebből:

[link]


20 perces rajthagyással. :D kevesebbet vártam :D

2016. máj. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!