Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre valami hazi...

Pattanásos bőrre valami hazi pakolas vagy dm-Ben kapható (olcsóbb) pakolas vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Kérlek árakat is írjatok ! ;)

#ár #olcsó #pakolás #arc #pattanás #DM #eltávolítás ? Hazi #házilag ?
2016. máj. 14. 14:18
 1/4 anonim válasza:

Szia:) Én igaz fiú vagyok, de talán tudok segíteni:)

Nekem is zsíros a bőröm.

AVONTÓL Clearskin termékeket szoktam rendelni (Sokan mondják hogy rossz az avon, de nekem még egy rossz zavam nem volt rájuk, nekem nagyon beváltak a termékeik!) Ezek viszonylag olcsók, 1000-max 1500 forint!

Vannak mélytisztitóik vegyél olyat amiben van szalicisav, viszont csak 0,5 vagy 1% tartalmút!


DM-ben lehet venni ilyen "tasakos" egyszer használatos arcpakolásokat, abban is van szintén a mélytisztítós 200 ft, és nagyon jó! Illetve szokam venni szintén ebből a mézeset, ami a mélytisztítás után ráteszek hidratálni!

Illetve eszembe jutott: Szintén AVON (de bárhol máshol is lehet kapni) uborka + teafás cuccokat, krémeket, bőrradírokat, a teafa az egyik legjobb pattanásos vagy zsíros bőrre!

Ha bármi kérdésed van írj üzenetben nyugodtan:)

2016. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Balea pakolásokat tudom ajánlani (holt tengeri jó).
2016. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 200-300 Ft körül vannak a DM-ben
2016. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szepen !

Amugy csak most egy ideje vannak pattanasaim eddig csak néha jott mi egy darab most meg több kijött vág elkaparom Es nem akarnak eltűnni

Nagyon Szepen köszönöm

2016. máj. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!