Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért érdemes este befonni a...

Miért érdemes este befonni a hajunkat? És ha nektek van bevált gyors hajnövesztőtök (akár kapszula vagy akármi) azt is osszátok meg velem kérlek!

Figyelt kérdés
Azt hallottam már több ismerősömtől, hogy este befonják a hajukat. De miért? Valami olyasmit hallottam, hogy kevésbé romcsolódik, de nem biztos.

2016. jún. 24. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hogy hullámos legyen.
2016. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha este rendesen kifesulom es befonom, akkor masnap reggel nem lesz kocos, es meg hullamos is lesz *.*
2016. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A hullám miatt fonják be, más oka nincs szerintem.:)
2016. jún. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Azert mert ejszaka dorzsolodik a parnahoz ahogy forgolodsz igy hamarabb zsirosodi es torik is a vege. Ha LAZÁRA befonod nem roncsolodik annyira 😊
2016. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 JDorinaJ ***** válasza:
27%

Szia. :)


Hát én meg épp ellenkezőleg tudom.

Pont az, hogy nem szabad azaz nem jó a hajnak ha éjjszakára be van fonva

de még az sem jó, ha csak össze van fogva.

Ha befonod az csak töri a hajat!


Én nem támogatom a hajnövésének serkentését mert azzal csak a hajszál

elöregedését hozod előrrébb! Mert a hajszálaknak is megvan az úgymond "élettartalma" és a tablettákkal csak felgyorsítod az elöregedését!


L/29

2016. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Haar Vital Komplex kapszulát vegyél a dmben!900 ft két havi kúra.Jobb mint a revalid!
2016. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha a haj nem akar hosszabb lenni, az sokszor nem azért van, mert nem nő, hanem mert letöredezik a vége. Bánfi Hajhullást Csökkentő gyógynövényes sampon; ricinus/kókusz/olívaolajos hajpakolás pár percig belemasszírozva hajmosás előtt; és egyél elég vitamint. Nem kell hozzá feltétlenül speciálisan hajnövesztő vitamin, elég egy sima multivitamin, hogyha mellé nem táplálkozol kifejezetten egészségtelenül.
2016. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem torik a hajam sehol!
2016. júl. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!