Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van-e valakinek valami JÓL...

Van-e valakinek valami JÓL BEVÁLT módszere a gyors hajnövesztésre?

Figyelt kérdés
A napokban levágattam a hajam de sajnos a fodrász többet vágott le mint azt gondoltam. Sokak arra a bizonyos ricinusolajra esküsznek de vannak akik azt mondják hogy macerás és hogy rengeteg idő múlva látványos.

2016. júl. 14. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annyi meg annyi ilyen kérdés van

Eggyet kérek lányok:

NE VÁGJÁTOK LE A HAJATOKAT!!!!

Akkor nem lesz ilyen problémátok. Mindenki levágja utánna siránkozik hogy hosszú haj kell neki

Amit ajánlani tudok:

-ricinusolaj

-Garnier balzsam kb.1000ft rossmann/dm

-Alpecin C1 Koffeines sampon 2000ft

-

2016. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló sajnos a hajvágás nem ilyen egyszerű ha nem kellett volna levagátni nem vágattam volna le de mivel annyira töredezett volt hogy a fodrász azt mondta meg ez is keves amit levagott igy muszáj volt... Egyébként én hosszabbra hagytam volna de sajnos nem én döntöttem...
2016. júl. 27. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!