Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem argánolajat, arcra,...

Vettem argánolajat, arcra, ekcémára és hajamra kenem, illetve a kezemre, de mintha többet ártana mint segítene, mindenki isteníti, tényleg csak nekem nem használ?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert sok embernek jó sajnos nem biztos, hogy neked is, főleg úgy, hogy ekcémás is vagy. Mandulaolajról sok jót hallottam, de ne drogériásat vegyél ha kipróbálod, mert azt teli pakoljak minden feleslegessel, biobóltban nézd meg.
2016. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, pödör hidegen sajtolt argánolajat vettem pont azért mert vegyszermentes:)próbálom szilikonmentesen ápolni magam amennyire lehet:)
2016. nov. 21. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezekre a ricinusolaj használt:)..
2016. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a hajamra vettem, de nagyon csalódott voltam. Büdöskés is, meg nem is használt semmit. Így már ketten vagyunk, akiknek nem jött be :)
2016. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csodaszer,nem szabad sokat várni ezektől.
2016. nov. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!