Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak rajtam kívül olyan...

Vannak rajtam kívül olyan lányok akik nem foglalkoznak a külsejükkel és inkább próbálnak minél egyszerűbben és "asszonyosabban" kinézni?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Megmondom őszintén, hogy soha nem voltam híve a szépségápolásnak. Persze ezzel nem azt mondom, hogy igénytelen vagyok, de az alap tisztálkodáson kívül nem nagyon csinálok magammal semmit. Nem sminkelek, nem hordok ékszereket és egy ideje megint rövid hajam van.

Az elmúlt években volt két komolyabb és hosszabb kapcsolatom is. Amíg kapcsolatban voltam, addig a partnereim elvárták, hogy minimálisan sminkeljek és legyen hosszabb a hajam, de időközben rájöttem, hogy az nem én vagyok. A legutóbbi kapcsolatomnak is ezért lett vége. Én inkább afféle asszonyos típus vagyok. Szerintem egy nő attól még nő marad. Nem szeretnék másnak megfelelni, csak mert ez a "trend". Eldöntöttem, hogy soha többet nem sminkelek, nem hordok ékszereket (vagy csak minimálisan) és rendszeresen vágatom a hajam rövidre.

Van itt olyan lány aki osztja a nézeteimet és hasonlóképp gondolkodik? Vagy hasonlóképp szeretne gondolkodni?

Hogy meritek felvállalni a mai világban, ha inkább asszonyosak szeretnétek lenni?

A válaszokat köszi előre is!



2016. dec. 2. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy nevezném,h asszonyos, de hasonló vagyok én is.
2016. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem is sminkeltem, maximum alkalmakra és akkor sem pakoltam tele magam.

A hajammal muszáj rendszeresen foglalkozni, mert sajnos ha nincs belőve akkor felveszi a párnám formáját (szó szerint égnek is áll, ha úgy aludtam el), így azért az rendszeresen karban van tartva.

Ékszereket pedig csak állandókat hordok és néha cserélem más fajtára, de alkalmakkor szintén felveszem a szebb/nem hétköznapi ékszereimet.

Én ettől nem érzem magam asszonyosnak, hisz a külsőmre azért odafigyelek, csupán nem vagyok kihívó, aki rögtön szemet szúr mindenkinek.

2016. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ettől is érdekes a világ, hogy különböző a stílusunk.
2016. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen, én szeretem a divatot és a szépségápolást, de szerintem semmi gond azzal, aki nem így van ezzel. Ha magadnak és a párodnak (vagy jövendőbeli párodnak) tetszel, a többi nem érdekes.
2016. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt is rendszeresen felbukkannak olyan pasik, akik szerint csak a hozzád hasonló gondolkodású nők érnek valamit. Mindenki más. Ne akarj megváltozni senki miatt, hisz aki nem fogad el olyannak, amilyen vagy, annak a változás után is lenne valami, ami nem felel meg. Maradj ilyen, ragaszkodj önmagadhoz.
2016. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

az ittenieknek az asszonyos gondolkodású, de cicababa kinézetűek kellenek. :D

egyébként szerintem sincs semmi baj ezzel. de neked is el kell fogadnod nyilván, ha valakinek nem ez jön be. nem kell valaki kénye.kedve szerint változtatgatni.

2016. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Végre valaki,aki nem akarja a külsejével felhívni magára a figyelmet :)
2016. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a rövid haj mit keres itt, nekem is rövid van, de sminkelek.


Azt sem értem, hogy adják be a férfiak ez iránti igényeiket? Engem senki nem tudna rávenni, hogy sminket vegyek a pénzemen, ha amúgy nem sminkelnék.

2016. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

én imádok vakolni, meg nagyon érdekel a divatvilág azon része, ami kreatív, és nem az, ami most menő. pl. tetszenek a felsőkategóriás divattervezők művei, nagyon kreatívak.


de nem vetem meg, ha valaki nem szereti az ilyesmit, sokfélék vagyunk. ez így van rendben C:

2016. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Én is fiúsra vagyok nyírva,néha tüsire,de így tetszik.A férjem imádja.
2016. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!