Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok ajanlani hajhullas...

Mit tudtok ajanlani hajhullas ellen?

Figyelt kérdés
20 eve lany vagyok,hajam eleg hosszu es elegge hullik,nem csak fesules kozben,hanem szinte egesz nap es mar elegge zavaro...szeretnek egeszseges es dusabb hajat,de nem tudom,mit lehet ilyenkor hasznalni (gyogyszerek kizarva)
2016. dec. 20. 20:50
 1/4 Evaaaaaa válasza:
70szazelekos alkohol bedorzsolni hajtovekbe naponta
2016. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eletmod es etrend valtoztatas. Sport, sampon -balzsam valtas. Ha fested ne fesd. Es amit az elso irt az sem rossz tanàcs!! Sok sikert! :-)
2016. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem festem es se nem gondoritem vagy vasalom...koszonom szepen a tanacsokat :) beszeltem borgyogyasszal,de csak telefonon es azt mondta h szedjek valami gyogyszert,de en azt inkabb hanyagolom...elkezdtem szedni vitamint lehet attol javul a helyzet...de kiprobalom azt is amit ajanlottatok :D
2016. dec. 22. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Sörélesztő.

Nem gyógyzser nézz utánana természetes hatalmas vitamintartalma hihetetlen....nekem AZ ÉLET MINDEN TÁján segítezt.szebb haj,noku hajhullás, tele vagyok b vitaminokkal.

2017. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!