Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség!? Hogyan alkalmazzam?

Segítség!? Hogyan alkalmazzam?

Figyelt kérdés
Nos a problémám a következő:eléggé pattanàsos a hátam és az arcom is+fél év után megint kijött a bőrgomba az oldalamon😒 az előtt elmúlt gyógyszeres kezeléssel,de most mivel külföldön tartózkodok nincs lehetőségem meglátogatni a bőrgyógyászt,sőt itt olyan gyógyszert se lehet venni...a minap vettem Dr.Müller 100%os teafaolaj at.Kérdésem az lenne, hogy hogyan alkalmazzam? Valamilyen krémbe esetleg bele keverni?! Eléggé száraz a bőröm és egyszerre szeretném le tudni a kezelést és a hidratàlàst is! Vagy hogyan csináljam,h jó legyen??

2017. jún. 17. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Magában sehogy, pattanásra vegyél szalicilsav tartalmú krémet, müllerben, dmben tuti van, ÉS egy nappali krémet ill valami arcpakolást és egy enyhe bőrradírt, amit hetente alkalmazol, emellett északai krém után a pattanásokra tegyél teafaolajat

Ha nő vagy, akkor emellé napi egy liter szójaital

Gombára, ha mást nem vegyél jód tartalmú fertőtlenítőt, de bőrgyógyász ott is van ill gomba ellenes krémet is lehet venni

2017. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a teafaolajamat olívaolajjal keverem a pattanásaim ellen, mert tisztán használva sajnos bőrsérülést okozhat, így viszont bevált. A bőrgombára nem tudom, hogy lehetne jól alkalmazni, arról még nem olvastam.
2017. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!