Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a napi/heti/havi...

Kinek mi a napi/heti/havi szépségápolási szokásai? Miket és milyen márkájú termékeket használ hozzá? Hányszor jár kozmiba, fodrászhoz, stb? Milyen trükkjei vannak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Én 3 hetente járok kozmetikushoz és körmöshöz. Fodrászhoz csak két havonta.Mindennap használok az arcomra egy pattanásmegelőző krémet ami az avonból van és hozzá a tonikot meg a többi napi alap tisztálkodás persze...2naponta járok szoliba bár most nyáron csak ha rossz idő van van vagy ha nincs időm napozni.Nyáron nem sminkelek csak egy kis hidratáló arckrém és szempillaspirál.

Kozmetikusnál gyantáztatok szóval azzal nekem nem kell foglalkoznom...

18/L

2010. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami fix: naponta nappali krém, fodrász 4 hetente. ű

Félévente teljes arctisztítás kozmetikussal, évente, félévente pedikűr. Körmöshöz nem járok.


Arcradír, maszk otthon, amikor időm van és szükségét érzem. Kozmetikusnál fazongyanta, szemöldök ahogy van kedvem, időm, de havonta 1x mindenképpen.

A többi szőrtelenítést borotvával, epilátorral és csipesszel megoldom otthon. Ha van kedvem, akkor megcsináltatom a kozmetikussal.


Én FLP-s, Sonya termékeket, dekorkozmetikumokat használok, itt megtalálod őket: [link]


A trükk a kevesebb több, vagyis a lehető legkevesebb kencével oldom meg és nagy figyelmet fordítok a belső vitaminpótlásra és az elegendő víz fogyasztására (belső hidratálás).

31N

2010. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én semmi kencét nem kenek magamra. Se arckémet, pattanástalanítót, hidratálót. Ha nagyon szükségesnek érzem akkor aloeverás tisztitó arcmaszkot teszek fel, de ez 1 évben kb. 2x fordul elő.

Sminkelni rendszeresen (ha megyek valahová, otthon nem)sminkelek. Több féle terméket használok, nincs kedvencem.

Kozmetikushoz 3 hetente járok gyantáztatni. De ez is változó, mert lehet kevesebb vagy több is:)

A napi rutin nálam nagyon egyszerű... fürdés, fogmosás, (hajmosás) smink:)

2010. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

én mindennap sminkelek, de így nyáron csak a szememet, maccosmetics cuccokkal, szempillaspirál armani,ősszel télen szeretem az alapozóikat is.

szemöldökömet én szedem, de a kis "szöszöket"havi 1* leszoktam gyantáztatni.többi testrész is havi 1*-i gyanta.

havi 1* fodrász, pedikűrös,a kezeimen szépen megtudom és is csinálni.

fél évente arctisztítás, arccsiszolás

2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében:

-napi: reggel és este arcmosás arctisztítóval, fogmosás, fürdés, testápoló (nem feltétlen minden nap), nappali-éjszakai arckrém

-heti: arcradírozás, arcpakolás, hajmosás legalább heti 2x (attól függ mennyire "koszolódik", vagy zsírosodik be a hajam), kéz és lábköröm, illetve szemöldökigazítás. Ja meg arcgőzölés.

-havi: hajfestés - házilag megoldva, na meg a hajam is magamnak vágom


Változó milyen termékeket használok, de a leggyakrabban előforduló márkák: Anaconda, Garnier, Dove, Balea


Kifejezetten "trükk" nem nagyon jut eszembe, max az, hogy olívaolajas-tojásos arc és hajpakolást szoktam alkalmazni a leggyakrabban.

2010. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

naponta:

[link]

hetente:

barackmagos bőrradír, aminek nem tudom, a "márkáját", a kozmetikustól vesszük

és szemöldökszedés a kozminál

havonta:

arckezelés kozemikusnál


a szőrtelenítás otthon történik epilátorral és borotvával.

L/17

2010. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!