Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szépségápolási termékek...

Milyen szépségápolási termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki használ pl tusfürdőt,de testradírt lehet hogy nem.Ki mit használ és mi vált be a legjobban?

Sminktermékeket is írhattok.:)


2010. aug. 31. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
pinamosót
2010. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

tusfürdő(többféle gyümölcsösök), testradír(kókusz + vanília), testápoló(kókusz) - Balea

habfürdő(méz + tej) - Balea

önbarnítós testápoló - Alverde

szőrtelenítés utáni krém - Balea

borotvazselé(kókusz) - Balea

arclemosó, tonik, éjjeli krém, nappali krém - Nivea (Visage Young)

arcradír - Balea

intim lemosó, törlőkendő - Nivea

fogkrém - Colgate (Advenced Whitening)

sampon, balzsam, hajhab - Syoss (Volume Lift)

dezodor - Balea (kókusz, narancs), Adidas (rózsaszín), Garnier (Mineral)

körömlakk - Essence

púder - She

szemhéjpúder - She

szempillaspirál - Maybelline (colusseal volume express)

szájfény - Essence

parfüm - Dolce & Gabbana

17/L

2010. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Tusfürdő: most éppen Dove narancsos és epres van itthon,de ezekkel nem vagyok megelégedve,úhogy le fogom őket cserélni:)Tusfürdőből nagyon szeretem a sima Babát,de tervezek kipróbálni egy Avonosat is

Bőrradír: Rosmannos őszibarack bőrradírozó tusfürdő (nagyon jó)

Testápoló: ez is többféle, általában Dove uborkás(csak dícsérni tudom),Baba, Garnier vízmegkötős

feszesítőkrém: Dr.Kelen

arcradír: Clean&Clear

alapozó: Maybelline Affinitone(kicsit olajosabb talán a kelleténél),Avon(jók az alapozóik nagyon)

Haj: Loreal Full Restore 5 sampon,Garnier,mézes szőke hajra való sampon,(mikor melyiket),Avon balzsam(kék flakonos)

Serical Latte tejes pakolás (elég igénybevett a hajam),Avonos hajvégápoló

Arcápolás: Anew éjszakai elixír(kék csillámos),nappalra E-vitaminos,UV-szűrős Avon krém

Szempillaspirál: Miss Sporty(rózsaszín-fekete)black

Nekem ez nagyon bevált,pedig már sok spirált kipróbáltam,könnyű használni,és szép,hosszú pillákat csinál

szemcerka szintén Miss Sporty

2010. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és 25/L
2010. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tusfürdő: Nivea (Diamond touch, sárgabarackos, angel star, double effect - borotválkozáshoz -, Massage Beauty), jelenleg ezek vannak a fürdőszobában.

Sampon, balzsam: Nivea (Straight & Easy)

Intim mosakodógél: Lactacyd Femina

Arctisztítás, arcápolás: Nivea (Clean deeper radírozó arclemosó, éjszakai arckrém, nappali krém száraz bőrre - ezeknek a pontos nevét nem tudom, de az éjszakai sötétkék tégelyes, a nappali meg rózsaszín tetejű -), St. Ives barackos arcradír (ezt hetente max kétszer használom), Garnier Pure Activ tonik (nekem ez túl erős tonik, vissza akarok térni a Nivea Stay Clear tonikjára)

Testápoló: Dove (sima)

Láb- és sarokpuhítók: Avon (mivel nagyon hamar kemény lesz a talpam, ezért ezeket kúraszerűen, de rendszeresen kell használnom, és eddig nem találtam náluk jobbat - nem sorolom fel őket, mert szinte az összes fajtából van a vaníliás barnacukrostól kezdve az éjszakai lábkrémen keresztül a sarokpuhítóig :), illetve nyáron a lábsprayjüket is használom)

Kézkrém: Avonos (nem tudom a nevét, selymes fényt ad)

Dezodor: Nivea (Angel Star málnás golyós dezodor és Pearl & Beauty spray)

Parfüm: S.Oliver (Sports és Casual), Avon (Little White Dress), Playboy (fekete és fehér)

Alapozót nem használok, helyette: Nivea Visage Young színezett hidratáló krém (de ezt csak ritkán használom)

Pirosító: Avon (a gyöngyös)

Szempillaspirál: Maybelline Colossal Volum Express (nekem nagyon bevált), Avon Supershock és Rimmel Sexy Curies

Szemhéjfestékek: Avon, Essence és Betly-ből rendeltek

Szemhéjtus: Avon

Szemceruza: Miss Sporty jelenleg, de visszatérek az Essence-re

Rúzsok, szájfények: Avon


Hú, így leírva soknak tűnik, pedig feleannyi cuccom nincs, mint a barátnőim nagy részének, illetve azért van ennyi Avonos és Nivea termék, mert elkezdtem odafigyelni arra, hogy olyan termékeket vásároljak, amiket nem tesztelnek állatokon, és ezek ilyenek.


21/L

2010. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!