Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki mar rendelt a zararol, az...

Aki mar rendelt a zararol, az tudna az alabbiakban segiteni?

Figyelt kérdés
Lassan mar a hajamat tepem a online Zara rendelestol, annyira nem jol optimalizalt az egesz oldaluk. A bajom az, hogy mikor berakok a kosarba par dolgot, megadom a rendelesi cimet , telefonszamom, bankkartya adataim es ramegyek a rendelesre, akkor FOLYAMATOSAN-MINGIG egy full ismeretlen telefonszamra kuld smsben egy azonositot, amit nekem be kene irnom. Ezt a telefonszamot, szerintetek, hogyan lehet modositani?

2021. márc. 31. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a problémádon nem tudok segíteni de én tapasztalatom alapján inkább kerülném az oldalt. Egyszer rendeltem onnan 1 ruhát és egy felsőt. Mindkettő volt raktáron meg is kezdődött a szállítás, minden jól ment. Egyszer csak azt vettem észre hogy nem halad a csomag (vagy csak a csomagkövetés nem jelzi. 3 hónap után egyszer csak jött az értesítő hogy a postán van. Először azt sem tudtam mi az annyira elfelejtettem addigra már. Max szállításra meg ha jól emlékszem talán 20 nap volt írva. Az zavart a legjobban hogy semmi információm nem volt a csomagról. Ráadásul még az anyaga is elég gagyi volt mindkettőnek hiába voltak jók a vélemények róla
2021. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Amúgy hozzátenném hogy szeretem magában a boltot de ezek után csakis úgy merek vásárolni ha megnézem élőben az anyagját. Pedig a rendelésig amúgy egy nagyon rossz anyagú dologgal sem találkoztam a Zarában. Az oldal kialakítása meg tényleg elég rossz már alapból is.

2021. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!