Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlag kozmetikus miért nem...

Átlag kozmetikus miért nem vállal férfi intim gyantát?

Figyelt kérdés

Megértem és tiszteletben tartom, ha kozmetikusként ezt valaki nem vállalja be, viszont érdekelne, hogy mi az oka.


Egyrészt nyilván ott van, hogy nem szívesen fogdozná egy ismeretlen férfi farkát, herélt, meg tart a barmoktól, akik megkérnék, hogy verje is ki.


Ezen túlmenően van más ok? Mondjuk a férfi intim gyanta nehezebb, több tapasztalatot, másfajta technikát, gyantát igényel? Vagy ezt külön kellene megtanulni?


Főleg tényleges kozmetikus véleménye érdekelne, aki a szakmában dolgozik.



2021. júl. 28. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%

Full kretenek vagytok, csak mert nem akarjak a pocsotoket markolaszni 🤣🤣



https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2021. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Elárulom amúgy ha nőként pl olyan a személyes higiéniád akkor is simán elküld a kozmetikus, egyszerűen ő dönti el kit vállal el.

Meg azt is el tudom képzelni hogy lehet ott vannak vékonyabb részek ahol rossz szögben rántással sokkal könnyebb elrontani mint egy nőnél és nem merik vállalni.

2021. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

12.

Mit ront el egy full gyantázáson? Az a lényeg,hogy kopasz legyen a testrész.

Ami a nőket illeti, sokszor hallottam,hogy a női wc ocsmányabb mint a férfi.

Ez pedig mindent elárul…

Talán ebben az esetben sem kéne a nőket ajnározni, mert egy féfival talán jobban járna a “drága” kozmetikus.

2021. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!