Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bűntethető a kozmetikus ha...

Bűntethető a kozmetikus ha nem hajlandó bármilyen indoklnál fogva, férfi intim gyantát csinálni?

Figyelt kérdés
Bűntethető a kozmetikus ha nem hajlandó bármilyen indoklnál fogva, férfi intim gyantát csinálni?pl Fogyasztó védelemnél vagy bárhol? Én abszult meg értem ha nem vákal, csak itt megy a vita erről hogy bűnterhető?

2021. szept. 26. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2021. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Hülye vagy?
2021. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
nem büntethető.
2021. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Mégis miért lenne büntethető?:D ő vállalkozása, ő dönti el milyen szolgáltatásokat nyújt a vendégnek.
2021. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Ennyire mutogatni akarod a brét, hogy még feljelenteni is képes lennél, aki nem kíváncsi rá? Köztudott, hogy a pasi intimgyanta az esetek többségében a magamutogatásról szól, ezért vállalnak egyre kevesebben, még azok is, akik korábban csinálták.
2021. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Itt megy errol a vita egy masik kerdesben, egy hulye allitja hogy volt mar ilyenbol feljelntes a fogyaszto vedelemnel, de szerintem hazudik, nekem nincs brem, es ugy gondolom olyan szalont kell keresni ami ezzel foglalkozik, nem szemetkedni azzal aki nem valalja.
2021. szept. 26. 15:52
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem, főleg ha női intim gyanta van az árlistában.

De mondok fordított példát is, oldalt fel van nyírva a hajam, géppel. De mivel nő vagyok, a barber shopok nem hajlandóak csak a felnyírást megcsinálni nekem, itt még anatómiai különbség sincs mint a nemi szerveknél, szimplán nőket nem nyírnak meg, frizurától függetlenül. Felhúz (mert sok barber shop ilyen bemész, megnyírnak, a női fodrászok nagy része meg van hogy hetekkel előre be van táblázva, a biohairben meg valahogy mindig el tudják bénázni) de ugyanúgy nem hiszem hogy bármi értelme lenne a pernek, ez sajnos ilyen, meg ha belegondolsz, ha perelsz is, neked attól nem lesz jobb, max megbüntetik a kozmetikust aki ezek után végképp nem fog elvállalni, amennyi időt és pénzt perre fordítanál jobban megéri ha morogsz magadban egy sort és keresel valakit aki megcsinálja.

2021. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Uramisten. Nem bűntethető😆

Hol megy ez a vita? Melyik kérdésnél?

2021. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2021. szept. 26. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:
2%

De bizony hogy büntethető.

Ha csak az van kiírva, hogy intimgyantázás, abban nincs kitérve arra hogy csak női.

Egy jó ügyvéddel sokmindent el lehet érni. :)

2021. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!