Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony fájdalomküszöbbel...

Alacsony fájdalomküszöbbel öngyilkosság az intim gyantázás?

Figyelt kérdés
Elég alacsony a fájdalomküszöböm, a sebtapaszt is felszisszenve tépem le. Viszont a szőrt nem bírom elviselni magamon. Emiatt borotválok, viszont azután mindig kipattogok lent, piros lesz, fáj, viszket, szóval egy rémálom utána 1-3 napig (sehol máshol nincs gondom a borotválással egyébként). Emiatt gondolkodom azon, hogy összeszorítom a fogam és kibírom azt a 20 percet. De sok embertől hallottam, hogy lehetetlen kibírni, mármint ha valakinek alacsony a fájdalomküszöbe, van aki el is sírja magát közben. Szerintetek?

2023. nov. 11. 17:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
70%
Nekem is nagyon alacsony, viszont rájöttem mennyi előnye van a gyantázásnak. Gyantázás előtt megiszok mindig egy kis kólát, úgy valamiért kevésbé fáj :D Arról nem is beszélve, hogy nagyon hamar kikopik a szőr. Én kb 2 éve gyantáztatok, fele annyi szőröm sincsen, így már jóval kevésbé fáj mint az első 2-3 alkalom. Néha ha nyűgös vagyok sírni tudnék de inkább kibírom. Utána legalább 1 hónapig nem megyek és nem kell vele foglalkoznom. Sokan ajánlják az epilálást. Attól a hideg is kiráz...
2023. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Az intim gyantázás egy f@szság.

Minek?

2023. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Mert vannak, akiknek nem tetsik magukon a szőr. Miért olyan nehéz felfogni, hogy mindenkinek más tetszik? Édes istenem...
2023. nov. 17. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!