Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Középkorú nőként hogy javíthat...

Középkorú nőként hogy javíthatnék a külsőmön?

Figyelt kérdés
jan. 7. 13:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Az életmód, sport, egészséges étrend rengeteget fiatalít az arcon is, ez mindenképpen hasznos megoldás lenne.
jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem a fiatalításról van szó, azt hiszem. Egyszerűen egy nem vonzó arcról.
jan. 7. 18:41
 13/23 Noren1989 ***** válasza:
Az akkor nem korfüggö...
jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is derítsd ki, mi a probléma az arcoddal, utána lehet megoldást keresni.

Lehet, hogy fogyni kellene, lehet, hogy egyszerüen egészségesebben étkezni, alkohol, cukor, kávé-tea, zsírok csökkentése vagy kihagyása, sok zöldség-gyümölcs fogyasztása, sok, a szabadban végzett mozgás is sokat javíthat, esetleg egy kozmetikust megkérdezni hozzád illö sminktippekröl, stb.

jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem korfüggő, csak most jutott eszembe megkérdezni. 18 éves koromban még nem létezett a gyakori.
jan. 7. 18:51
 16/23 anonim ***** válasza:
Ez esetben például egy jól megcsinált szemöldök sokat dob az arcon. Ha nincs vagy gond van vele kozmetikus tud segiteni. Csak nézd meg a referencia munkáit előtte. Szép dús fekete szempilla is sokat dob rajta, valamint a fogak állapota ápolt ajkak, esetleg ajaktetoválás, vagy bármilyen sminktetoválás. Mindenkinek van valami szép az arcán, azt emeld ki ami szép a tiéden.
jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Az elozo mar elmondta, ajaktoltes vagy ilyen maradando sminktetkok, alapvetoen a termeszetes szepseg eleresehez az kell, hogy mikor reggel felkelsz minel kevesebb dologhoz kelljen hozzanyulni, tehat legyenek ilyenek h muszempilla (baromi sokat szamit!), Ajaktetovalas, de csak a saját szadhoz merve, formaigazitasy vagy hangsulyozas egy a szadetol csak picivel elterobb, hangsulyosabb színnel. Szep szemoldok, vagy szemoldoktetovalas, igenyes. Nyilvan ezek ilyen keretfuggo dolgok, konnyebb lenne, ha leirnad mi a nem vonzo konkretan az arcodban a te neozpontod szerint.
jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én nem látok semmi kifejezetten csúnyát az arcomon, illetve egészében nem látom inkább csúnyának az arcom. De azért nem ostromoltak soha férfihadak, se évtizedekkel ezelőtt, se azóta. Ha olyan nagyon vonzó külsőm lenne, arról már tudnék, gondolom. Úgy, ahogy más emberek is: visszajelzésekből. Az orromra mondták már, hogy nagy. Vagy hogy kampós. Míg nem mondták, nem is tűnt föl, de most már én is nagynak látom.
jan. 19. 15:51
 19/23 anonim ***** válasza:

Egy nagy orr még lehet vonzó, karakteres. Hány éves az a középkorúság neked?


Egyébként engem sem ostromolnak a férfiak, igaz en fiatal vagyok. Soha nem is ostromoltak xd de nem vagyok csunya, atlagos, de csinosnak mondanam magam, probalok szep hajjal, puha borrel kompenzalni, stb. Eloben a kutya sem jon ram, mert teszek rola a kisugarzasommal, de tinderen par oszinte fotoval lett jo par matchem szamomra (fontos) vonzo ferfiakkal, akiknek valami számomra is meglepő módon őszintén tetszettem 🤷🏽‍♀️ Foleg annak akinek mar attol felallt ha befekudtem melle az agyba (pedig az ugyanolyan kozepkoru volt, mint talan te). Szoval hiába erzed azt hogy nem megfelelo a kulsod, (bennem is ez van) mert nem ostromolnak a ferfiak, igy is lesz egy olyan ember ( aki szerinted olyan vonzo hogy a mehed leszakad tole) akinek úgy fog rad allni mint a covek, es ezt nem ugy kozli, hogy de megb*sznalak, hanem ugy, hogy "Nagyon szep formas az orrod". Ha keresed. Valószínűleg nalad is a kisugarzas lehet a gond, eszre sem veszi az ember, hogy ezert nem kozeledik hozza senki. De en orulok is neki.

jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen a kisugárzásom...semmi különös, vagy nem jó. Mondanál, vagy kérdeznél még konkrétabbakat? Milyen a jó kisugárzás szerinted? Nem vagyok egy folyton mosolygó, cuki valaki, ez biztos. Persze társasága vagy partnere válogatja. De van olyan (nőt legalábbis ismerek ilyet), aki mindenkivel olyan...kedves. Vagy kedveskedő. Vagy flörtölős. Vagy mosolygós. Na, én pl. nem. Lehet, hogy rossz a kisugárzásom.
jan. 19. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!