Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan javithatnek a kulsomon?...

Hogyan javithatnek a kulsomon? Bovebben lent

Figyelt kérdés

szerintetek milyen oltozet, smink, frizura hajszin illik hozzam? ha lehetseges linkeljetek kepet 25N


[link]


2012. ápr. 6. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
világos barna haj. a többit nem tudom
2012. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél egy Cosmopolitan vagy Joy magazint, lehetőleg a mostanit, mert jó ötletek vannak benne

amit ajánlani tudok öltözködés terén, hogy válassz 1-2 jó farmert, vegyél fehér pólót és magassarkút vagy egy laposabb cipőt

[link]

[link]

[link]

[link]


a hajszín szerintem jó, a frizura is, de kicsit dúsíthatnád, a fülbevaló viszont borzalmas, bocsi

válassz inkább egy apró, köves fülbevalót

[link]


sminkbet pedig nem kell túlzásba vinned

[link]

csak annyi, hogy szemhéjalapozót teszel a szemhéjadra, barna szemhéjpúdert, szempillaspirált és szemceruzát


és vegyél egy jó parfümöt:)

2012. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Világosabb haj!!!!!

[link]


Ha pl.így felöltözöl ne aggas a füledbe idétlen rózsaszín vagy egyéb más színű fülbevalót.

A hajad semmiképpen se vágasd még rövidebbre( így se rossz),de mivel hosszúkás az arcformád jobban állna a hosszabb göndörebb,hullámosabb haj.

[link] ilyen hosszúságú kb.

ILYEN !! [link]

Öltözködés:

túl sok rajtad a fekete... én is szeretem a feketét,de ha sok van rajtad akkor nagyon öregít.

Ez így egy picit pincérnős.

Egy ilyesmi színű nadrág se állna rosszul: [link]

Hozzá egy egyszerűbb színesebb felsők: [link]

[link]

[link]

[link]

Cipő:(én a magassarkúakat szeretem,de linkelek többfélét)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Táska:nekem ilyen színű van [link] (ezek csak minták én is mindent kínaiba vettem meg) :)

ez is tetszik: [link]

Smink: ez lehet sötét

barna vagy fekete szemceruza

szemhéjpúder,pedig ruháktól függ

[link]

[link]

[link]

Kiegészítők: [link]

vagy [link]

[link]

[link]

2012. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is világosabb barnát kéne kipróbálni főleg ha már unod a mostanit,meg göndgör haj....ajánlanám a hajhosszabítást mondjuk kicsit költséges.
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!