Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Középkorú nőként hogy javíthat...

Középkorú nőként hogy javíthatnék a külsőmön?

Figyelt kérdés
jan. 7. 13:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát csak példákat tudok mondani. Én sem vagyok az a mosolygós, nevetgélős, főleg férfiakkal nem. Nem szeretem a társaságukat sem többségében, mert tudom, hogy embernek sem néznek, ha nem tartanak vonzónak külsőre, nem nevetek a vicceiken sem, ha azok egyébként nem viccesek, de vannak olyan nők akik mindenen nevetgélnek, mosolyognak, flörtölős, csipkelődős, nyitottak, én ezzel szemben k u r v á r a nem. Általában az olyan embereket "szereti" a többi ember, aki ennél pozitívabb másokkal szemben, mint az általad felsorolt nő is, főleg a férfiaknak, sokuknak már ez is elég...



A rossz kisugarzast meg nem ugy kell erteni hogy egy romlott joghurt vagy, hanem hogy nem az a közvetlen, mindenkivel bratyizós nevetgélős ember, hanem kicsit zarkozottabb, komplexebb, a legtobb ember egy faék egyszerűségével viszi végig az eletnek nevezett jatekot es egy pillanatra se gondol bele a tetteibe, ezert vonzobb ha valaki ugyanolyan faek, mint ő xd... Tehat ilyenekre gondoltam. Meg én mogorva is vagyok sokszor, bár így is érzem magam, hogy "hozzám ne szóljál b az d meg, vagy felrúglak". Na ilyenek, ha ezek jó példák.

jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Na, most eszembe jutott még valami, amit megfigyeltem magamon, bár most már nem a külsőmről beszélünk, elvitted a témát egy még érdekesebb felé. Természettől fogva én biztos nem vagyok egy mindenkihez kedves valaki. Most eladóként, felszolgálóként dolgozom és viszonylag sokszor mondom elköszönésképpen, hogy szép napot, további szép napot. Hát én semmiképpen nem tartom ezt életszerűnek vagy egy természetes emberi létformának, hogy valaki így viselkedjen 8 vagy 12 órán keresztül. Nem azt mondom, hogy ez önmagam megerőszakolása, mert amúgy persze, kedvesnek lenni jó dolog, jó érzés, de nem egyfolytában órákig. És nem mindenkihez. És valakinek meg lehet, hogy pont ez a természetes létezési formája és szívből tud mindenkinek további szép napot kívánni (jó, ez utóbbit nem igazán hiszem).
jan. 19. 16:47
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen emberek, de én 8-12 óra után, én eleve nem tudnék ilyen munkakörben dolgozni, mert a második filléres bunkó balfaszt átrántanám az asztalán és agyonverném a saját tányérjával... Es ez latszik ahogy az emberek ramneznek. De valaki meg van hogy élvezi hogy kedves lehet. De szerintem is eletszerutlen. Akkor oszinte a mosolyom, hs en vagyok a vasarlo, es egy nap egyszer kell erintkeznem az eladoval, aki normalis. Probalok kedves lenni, de en sem vagyok termeszetemnel fogva egy nyitott ember, vagy valaki akinek ez hosszutavon orom, hogy szinte people pleaser módon kedves.
jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!