Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell otthon olyan gellako...

Hogy kell otthon olyan gellakot csinálni mint amit a kormoskok szoktak?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanra már nagyok drága lett egy- egy gell lakk(10-11k) , és az én kormok brutal gyorsan no, és három hetente járnom kene nagyon max új szettre, de ezt sajnos nem engedhetem meg magamnak.

Akik ugyanúgy vannak , azok hogy oldják ezt meg?

Kérlek , ne bántsatok, és azt ne írjatok, hogy ha nem vagyok képes ennyit kiadni , akkor mit akarom az élettől, elég rossz, hogy

Ide jutott most az eletem, de mivep eddig mindig meg tudtam magamnak engedni, hiányozna , és szerintem nem esztetikusak nélküle a kormeim.

Tehát , a kerdesem, elég egy uv lampa vásárlása, és par gél lakk meg egy kis ügyesség?:)



jan. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Prep, base, géllakkok és top coat. Na meg a lámpa
jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# Azért ennél több mindenre van szükség mint amiket leírtál.

Ha lámpa akkor inkább led. De van olcsó uv/led lámpa. (sun x5 vagy sun x7, x11)

Bőrfeltoló, bőrvágó olló, reszelő, körömkefe.

Nail prep, primer, base gel, gel lakkok, fény zselé.


Esetleg bőrápoló olaj. Ha valami díszt szeretnél akkor esetleg matrica, kövek. De ha festegetni akarsz mintát akkor ahhoz való ecset, festő zselé. Bár ez már nyilván nem létfontosságú.

jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még az lemaradt hogy ilyen szettet is tudsz venni ami kifejezetten géllak készítéshez szükséges.
jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen!!!!

Igyekszem megcsinalni majd <3

jan. 17. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!