Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted egy 3éves parfüm...

Szerinted egy 3éves parfüm még elmegy? tehát nem "romlott" e már meg? tudom hogy szagra megy, de általánosságban használnál még egy ennyi éves illatot? hol a határ? ha van...

Figyelt kérdés
jan. 16. 16:36
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem változott az állaga és az illata, akkor simán. Nekem van 7-8 éves is.
jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Felbontott parfüm 12-24 hónap minőségtől függően.

Bontatlanul sokkal tovább.

jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vált ki allergiás reakciót a bőrödön nyugodtan lehet használni. Nekem is van 10 év körüli parfümöm nem kevés, nekem ez a hobbim, rengeteg van és amibe beleszeretek abból azonnal 100 miliset veszek szóval nem fogynak el egyhamar. A színváltozás egyébként sem mérvadó, a vanília például köztudottan oxidálódik, tehát ha van egy illatban az felbontás és kifújás után azonnal elkezdi elveszteni az eredeti színét de ez nem befolyásolja az illat minőségét. Mugler Angel pl egy hónapig marad kék legjobb esetben is, utána mocsárzöld lesz, pár év elteltével meg egy igazán bizalomgerjesztő rozsdabarna árnyalatot ölt. Az illata viszont jobb mint frissen.
jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nagy részt alkohol van benne, szóval azért annyira nem romlandó csak esetleg az illata már nem az igazi.


Meg gondolom bizonyos parfüm, pláne az édesebbek meleg, napos idõben gyorsabban megbuggyanhatnak.



De ezeket a határodõket mindig lazára veszik, már lassan a mézen meg a són is van. Pedig azok aztán tényleg nem romalanak, de egyszerûbb mindent lefedni.

jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves felbontott parfümöt is próbáltam..
jan. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!