Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen létjogosultsága van...

Milyen létjogosultsága van még 2024-ben a szépségversenynek?

Figyelt kérdés

Egy letűnt kor szórakozásának oké, aminek az lehetett a szimbolikus jelentése, hogy a több évszázados elnyomás után most a nők megmutathatják magukat.

Oké.

2024-ben azonban folyamatosan a magamutogatás megy, elég 5 percet tölteni az instán ehhez. xD

Ami a versenyeket illeti: a királynő általában sosem jön be, más nők tetszenek, mint akiket megválasztanak. Szerintem ezek a versenyek azon kívül, hogy a királynő és udvarhölgyei egóját növelik, semmi jelentőséggel nem bírnak



Apropó, én egy udvarhölgy fia vagyok, anyám 3. lett egy szépségversenyen annak idején.


márc. 5. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Abban egyetértünk, hogy a világon semmi értelme a szépségversenyeknek a szórakoztatáson kívül. Egyébként a "most vége az elnyomásnak, megmutathatják magukat" némileg téves, mivel szépségverseny már akkor is létezett, amikor a nőknek még sehol sem volt szavazati joga (sem). Igazából a Parisz-féle balhé az aranyalmákkal Homérosznál is erről szól...

Abban is egyetértek, hogy nagyjából soha nem a legszebb lány nyer. Volt, hogy csak pislogtam, hogy miért a győztes lány nyert, amikor a két udvarhölgy (és még néhányan a döntősök közül) sokkal szebb nála.

Nem akarok megbántani senkit, úgyhogy időpont és név nélkül, de volt, hogy szomorú vége lett annak, hogy a királynő túl komolyan vette a koronáját.

Ez egyszerűen szórakoztató műsor, a helyén kell kezelni.

márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!