Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire jön be egy pasinak a...

Mennyire jön be egy pasinak a köldökpiercing? Véleményeket kérek ki hogy van vele.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem a piercing az érdekes, sőt nem is érdekel hogy milyen formájú, miből van, mit ábrázol stb... Mivel a hasra helyezi a hangsúlyt, az számít mennyire van szép hasad. 21/F
2011. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is deszka,de nem is pocakos...Olyan normális.:)
2011. ápr. 14. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Piercingek és tetoválások terén alapvetően lelkes vagyok, tetszenek az ilyen nők is: [link] De ha a csaj csak azért hordja, hogy imponáljon vele az inkább lelomboz.

Azt hiszik szexibb lesz valaki a nyelv vagy köldökpiercibgtől, de ez is csak díszítés mint a fülbevaló vagy a gyűrű. Ha valakinek szép a hasa, az vonzó lehet nélküle is, akinek nem, azon ez se változtat.

2011. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ami ezen a nőn van az már sok...egyébként nem kifejezetten azért raktam,hogy imponáljak vele valakinek,hanem mert tetszik...odavagyok a köldökpiercingekért:)de a többi testékszer nem igen jön be.
2011. ápr. 15. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Tökmidn1 hogy van e, ha nincs úgyis jó, ha meg van akkor nem zavar az se, olyan közömbös számomra.

Viszont csak lapos hason, mert ha valaki zsírosabb és úgy berak magának egy köldök PC-t akkor azt inkább szánalmasnak tartom.

2011. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire... Szerintem hülyeség. :D
2011. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a csaj hasától függ elsősorban. Ha szép lapos, nem husis, akkor nagyon jól tud kinézni. De nekem az se mindegy, milyen piercing kerül bele. A nagy, lógós, meg csicsázottakat nem szeretem, inkább valami egyszerű köves tetszik.
2011. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!