Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, akik mindennap sminkel...

Csajok, akik mindennap sminkeltek! Strand előtt milyen sminket csináltok magatoknak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

ha tudom, hogy oda megyek csak, semmilyent. ha előtte van más program is (pl. mozi, kaja, vagy valami), akkor csak szemcerka meg spirál, és viszek lemosót, lemosom


amúgy ÉN ha tudom, hogy strand lesz, tök mindegy, mi van előtte, nem sminkelek. ha strand után van más program, akkor max viszek sminkcuccot, de nem feltétlen...

2011. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Én is hasonló képp vagyok vele, de a napokban több lányt láttam, akik full sminkel "pancsikolnak"

2011. jún. 13. 15:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek sminkelni, de strandra sosem teszem, hiába vízálló, ha az ember megdörzsöli a szemét eléggé "pandaszeű" lesz, ami szerintem über ciki.
2011. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Strand előtt max színezett hidratáló(fényvédős), esetleg vízálló szempillaspirál, mert nagyon világosak a szempilláim nyáron, és hülyén nézek ki. de egyébként viszek egy két cuccot, h ha úgy alakul és strand után megyünk vhova, akkor gyorsan fel tudjak dobni vmit.
2011. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szinte mindennap sminkelek, minimum 1 szempillaspirál. De ha strandra megyek, akkor nem teszek fel semmilyen sminket.
2011. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindennap sminkelek,de strandra maximum(!) egy megbízható(!)vízálló szempillaspirált teszek fel,amit már leteszteltem,hogy mint ahogy már előttem írták ne legyek 'pandamaci foltos':)

És szintén úgy vagyok,mint a többiek ha utána megyek valahova,viszek sminket és a strandolás végén kisminkelem magam:)

2011. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok! :)

Én is használok szempillaspirált mindig a világ pilláim miatt. De a 'pandamaci' efekt tényleg gáz XD

2011. jún. 13. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Én csak vízálló szempillaspirált használok és naptejet kenek az arcomra. Nem egészséges sminkkel napozni, tönkreteszed vele a bőröd.

25N

2011. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én még a szempillaspirált sem érzem lényegesnek, minek? Aki meg strandra is sminkben megy, megérdemli, hogy fog kinézni 10 év múlva. Csodásan beleégeti a nap a mindenfélét. :D
2011. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nyáron alapozót sajnos nem használhatok, mert nem tesz jót, meg le is folyik... Mivel zsíros a bőröm, korrektor, púder, szemhéjtus és spirál esetleg pirosító az alap. Egyébként a strandolás nálam annyit tesz, hogy talpig ruhában ülök a parton(tó mellé járunk inkább, mint strandra). :D Szóval nyugodtan lehetek teljes sminkben :)
2011. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!