Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Elégedettek vagytok...

Lányok! Elégedettek vagytok az arcotokkal? Tetszetek magatoknak? Ha nem, akkor hogyan fogadtátok el?

Figyelt kérdés
Miért elégedetlen magával az olyan nők többsége is, aki sokak szerint szép ?
2011. júl. 16. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Csak az arcommal vagyok elégedett és csak ezt szeretem magamon. Korábban nem tudtam elfogadni magam,most is néha önbizalomhiányom van,de ha egy valamire büszke lehetek az az arcom. De szerintem általános,hogy a legtöbb nő elégedetlen magával. Ez lelki kérdés,nem a külső számít. Én megtaláltam önmagam,és tisztában vagyok a negatív és a pozitív tulajdonságaimmal is,és ezért erősítek arra ,ami jó rajtam. Egyébként meg mindenki gyönyörű,csak fel kell ismerni a szépséget. :)


18/L

2011. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem,nagy az orrom és még görbe is :'(

én lennék a legboldogabb,ha szép orrom lenne

még nagyon most se sikerült elfogadnom,de kezdek beletörődni,hisz nem tudok ellenne tenni semmit,hiába siránkozok,kés alá meg nem fogok feküdni,mert aztán lehet rosszabb lesz meg amúgy se

2011. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert bennem semmi nem szép és sosem fogok megelégedni magammal. L/18
2011. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 skarma ***** válasza:
Én kezdem elfogadni az arcom, de csak ha a hajam okés, mert ez nagyban befolyásolja... Nemsokára megyek fodrászhoz. :)
2011. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én néha szépnek látom magam néha meg nem. mindenkiben vannak hibák, de elfogadtam magamat olyannak amilyen vagyok. és ha nem is minden ember mondd engem szépnek azoknak a véleménye számít akik annak tartanak.
2011. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én speciál nem szeretem az arcom,mivel kerek, nagy az orrom, csúnyák a fogaim(fogszabályzóm lesz).
2011. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, leszámítva a hülye pattanások után maradt hegeket. De némi korrektor és már nyomuk sincs>.<.

Amúgy nem tartom magam csúnyának, de nem is kiemelkedően szép. Kerek arcom van, telt pofival, kicsi orral (amit mindenki irigyel, mert állítólag szép, de szerintem ferde), közepesen nagy, barna szemekkel, ezek szerintem elég közel ülnek egymáshoz:/ A szemöldököm kisit vastag, de már megszoktam:) Amit nem igazán szeretek, az az, hogy amióta meghíztam, egy kissé tokás lettem.

2011. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem, nagyon csúnya vagyok.
2011. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán vagyok elégedett, a bőröm valami ocsmány, zsíros, pattis, csupa folt a régi pattik miatt

még a szemhéjam nem tetszik, mert nehéz sminkelni és szemhéjpúderek sem úgy látszanak, mint másoknál

egyébként van még stria a combomon, de úgysem látja senki

szóval nagyjából igen, bár néha pánikolok, mert olyan sok szép lány van és féltékeny vagyok, de erre az esetre csináltam magamról képeket amik szerintem nagyon jól sikerültek és akkor megnyugszom, hogy tudok jól is kinézni

amit még nem sikerült elfogadnom és soha nem is fogom az a szemüvegem, mert már mondták, hogy anélkül sokkal szebb vagyok ami teljesen igaz, szemüveggel meg olyan nagyon rondának érzem magam

kontaktlencse meg 3 hónapra annyi, mint egy új szemüveg szóval a szüleim nem fizetik

2011. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

csúnya arcom van. sötétbarna szemek, telt ajkak átlagos orr de az összhatás mégsem tetszik :S

de elégedett vagyok, mert lehetne (sokkal) rosszabb

16L

2011. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!