Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Elégedettek vagytok...

Lányok! Elégedettek vagytok az arcotokkal? Tetszetek magatoknak? Ha nem, akkor hogyan fogadtátok el?

Figyelt kérdés
Miért elégedetlen magával az olyan nők többsége is, aki sokak szerint szép ?
2011. júl. 16. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pattanásos az arcom amit kozmetikus sem tud mit csinálni,görbe az orrom és egy nagy anyajegy van az egyikszemem fölött.. :| nem vagok megelégedve vele
2011. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem,mert pattanásos az arcom és a régi hegek is meglátszanak rajta :s
2011. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az arcommal és a hajammal elégedett vagyok :) meg a melleimmel. de lefelé...

17L

2011. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én az arcommal megvagyok elégedve, mivel nagyon sokan dicsérik, hogy mennyire szép, viszont 2-3 éve még gyűlöltem, mert szeplős vagyok. Talán, ha nem kapok ennyi bókot nem fogadom el magam. Mára már szépnek látom magam ha tükörbe nézek, de még mindig bennem van az, hogy úristen, hogy is nézek ki?Sajnos ez megmaradt. Amúgy meg, hogy szép vagy-e vagy nem ízlés kérdése. Mindenkinek más a szép. Lehet, hogy magadnak nem tetszel, de mondjuk egy másik 5 fiúnak igen. Szerintem soha nem szabad feladni, ha úgy gondolod, hogy nem lehet változtatni, pl.: az előttem szóló "nagy orrúnak" mondanám: Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember. Ez esetben talán a tehetetlen nem is a tettekre céloz...
2011. júl. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
...vagy ha mégis, pl: a "pattanásos arcú" még mindig ott az alapozó/púder/korrektor, s egyéb sminkek.
2011. júl. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem szemből semmi bajom az arcommal, enyhe felülnézetből szerintem szép. Az arcbőröm elég katasztrofális de az 16 évesen persze hogy olyan, majd elmúlik, meg a kozmetikus eltünteti (legalábbis ezzel vigasztalom magam..). A profilomat viszont utálom, ferde az orrom és a vonalában van egy törés.. A szám nagyon kiugrik amitől úgy nézek ki mint valami neandervölgyi ősember..


A kisbetűs részre: valószínűleg azért, mert saját magadat sokkal többet nézegeted részletesen és sokkal többet keresed a hibákat mint mások, ezért sokkal több hibát találsz mint mások, felerősíted, ragaszkodni kezdesz hozzájuk és rögeszmék lesznek belőlük. Ha megnézed amit az első részbe írtam, én is ezt csinálom, és tudok róla hogy ezt csinálom, mégis csinálom, és tudom hogy lehetnék sokkal csúnyább is és örülnöm kéne, de még mindig nem vagyok elégedett.. De hát gondolom ez ilyen emberi dolog, hogy ami van az sose jó. xD

2011. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!