Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing lenyelése után...

Nyelvpiercing lenyelése után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem vettem észre, hogy lazára van becsavarva a nyelvpiercingem és véletlenül evés közben lenyeltem. Ilyenkor mi a teendő? Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mennyi idő kell a nyelvnek ahhoz hogy beforrjon?

A bunkó válaszadók kíméljenek ha kérhetem. De ha van a lecseszésemre 3 felesleges percetek, örülök, hogy rám szánjátok, PEACE!


2011. júl. 22. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik részét nyelted le, mekkora és miböl van?
2011. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan az egészet. Fémből van, a golyó meg műanyagból. Nem nagy, normál méretű.
2011. júl. 22. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél másikat, mert a nyelven elég gyorsan benől. Amit lenyeltél, azt meg ne várd vissza, hacsak nem akarsz turizni a székletetben minden alkalom után. Odabent nemhiszem, hogy okozhat gondot, esetleg mikor ki akar jönni...de mivel még nem volt ilyen tapasztlatom, nem tudok biztosat mondani.
2011. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát.. az baj. sokan jönnek majd, akik írják, hogy nem lesz baj, ök is nyelték már le, de szerintem ne kockáztass. az esetek döntö többségében távozik a széklettel, de a szár, pláne ha fém, könnyen elakadhat, vagy rosszabb esetben kilyukaszthatja a beleid. legalább telefonon hivj fel egy sebészt
2011. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
hát ez jó.lenyelted és azon aggódsz h mikor forr be a nyelved,nem azon h egy vas darab van a gyomrodban? ha én lenyeltem volna rohantam volna az orvoshoz,nem a gyakorikérdésekbe írgattam volna tök nyugodt szívvel
2011. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok nyugodt. De ha már kérdeztem azt is megkérdeztem. És drága szívem, munkásember vagyok, hogy a retekbe rohanjak orvoshoz??
2011. júl. 22. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem kifosod majd
2011. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hot_kiss ***** válasza:
100%

Én biztosan be lennék kicsit parolva amiatt, hogy lenyeltem, az azért nem túl kicsi szárat, de reménykednék, hogy két ürítés után, már nem lesz bennem.

A beforrás pedig.. ismerősömnek egy éjszaka alatt beforrt, más pár nap után ugyanúgy vissza tudta tenni. Ezt Tőled és a szervezetedtől függ.

2011. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Drága munkásember, nem tudom, hogy hétvégén dolgozol-e.

A helyedben ennék sok rostosat, pl. lencsét, búzakorpát, sok folyadékkal, reggel egy joghurt-őszibarack-kávé kombót benyomsz, és ha nem került elő a pc-d, akkor irány az orvos, mert valahol elakadt.

Bármikor a nap folyamán a legenyhébb fájdalmat érzed gyomor-bél tájékon, hanyatt-homlok rohanj orvoshoz.

A melóhelyedre meg betelefonálsz, hogy be kell menned ügyeletre, és nem kell bővebben kifejtened. Ha mégis, akkor megmondod, hogy lenyeltél egy fémdarabot, és fáj a hasad, nem kell nekik bővebben kifejteni, magánügy.

2011. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Általában pár óra alatt be forr a nyelv sajnos.
2011. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!