Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a nyelvpiercing...

Nagyon fáj a nyelvpiercing szúrása?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék egy nyelvpiercinget, de kicsit félek, hogy rosszul érzéstelenítik, és fájni fog...Mi a tapasztalatod? Járhatok nagyon rosszul vele? Pl. ha elfertőződik. Utána tudom, hogy fáj, de az már mindegy, a lényeg, hogy legyen benne. Vélemény?
2011. szept. 11. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem érzéstelenítik, csak lidokaint fújnak rá, jó kicsit elzsibbad tőle, de minimálisan. Viszont egyáltalán nem fáj. A csipesszel, amivel befogja a nyelved, azzal egyúttal el is szorítja, én semmit sem éreztem. Tényleg, még csak kellemetlen sem volt. Ne félj tőle:) Pár pillanat az egész


23N

2011. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
és, ha normális helyen csináltatod, és betartod a kezelési tanácsokat, nem lesz baj:)
2011. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig félek :D Én még a többszöri vérvételnél, és infúziónál is félek :) Amúgy az jó ha a Westendi Tatoo és Piercing helyen csináltatom?
2011. szept. 11. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

westendet nem ajánlanám arról a helyről csak rosszakat hallottam.

egyik volt évfolyamtársam ott szúratta a nyelvét, és rossz helyre szúrták, annyira elöl volt, hogy beszéd közben mindig a fogához koccant.

én tavaly nyáron szúrattam a rózsa utcában, ott nem is csipesszel fogják meg a nyelvet (úgy hallottam, hogy ha csipesszel fogják meg, jobban feldagad utána)

csak lidocainnal érzéstelenítenek, ahogy előttem is mondták már, csak picit elzsibbaszt. nekem mindig azt mondták, hogy nem fogok semmit érezni stb, de nekem fájt a szúrás. igaz, hogy csak kb 2 mp-ig, de nagyon megérte :)

sok sikert hozzá! :)

2011. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Jó nagy hülye vagy első válaszoló! Igényes helyeken igenis érzéstelenítenek méghozzá injekcióval. Az biztos, hogy teljesen lezsibbaszt és semmit nem fogsz érezni :)
2011. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eszedbe ne jusson a Westendbe... Piercingvarázst ajánlom, Zsoltot. Korrekt ár, most teli akcióval, nagyon normális, baráti környezet. Amúgy egyáltalán nem fáj a bökés.
2011. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a baj a westenddel? Amúgy akkor oké, nem megyek oda.
2011. szept. 11. 20:03
 8/8 anonim válasza:

nem fáj egyáltalán,

én az ördögtemplomot ajánlom, nyugatitól nem messze van.

2011. dec. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!