Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is kegyetlen rondának és...

Ti is kegyetlen rondának és kövérnek látjátok magatokat a próbafülkék tükreiben?

Figyelt kérdés

A tescos, a butikok tükrében mindig egy csúnya zsírdisznó néz rám, aki puffadt, kövér, legalább 70 kilósnak nézek ki...mellette borzalmasan csúnya bőrrel, karikás szemekkel...stb...

Nincs is kedvem így ruhát próbálni :S

El is szokott menni a kedvem...


Vannak olyan tükrök, amelyek kövérítenek, torzítanak?


Amúgy 165 cm és 55kg vagyok 26 éves...kicsit dag vagyok, sokszor azt érzem h 165 cm-hez 50 kilósan néznék ki jól...


Otthon jól nézek ki még a tükörben is,+ a kirakatok üvegein sem ilyen rossz a helyzet...


Ti is így éreztek?


2011. nov. 3. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Jah, én is így látom magam. :(

De a TÜKÖR a hibás. :D

2011. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a tükrök és a neonfények miatt van:/

nem értem ebben mi a jó a boltoknak..:S

2011. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úristen akkor megnyugodtam:Dköszi, hogy kiírtad:D amúgy a 165 centihez 55 kg tökéletes!
2011. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másmilyen boltokban vásárolunk, mert én pont az ellenkezőjét tapasztalom: inkább vékonyítanak a tükrök, jobban áll a ruha, aztán amikor hazamegyek, akkor látom, hogy nem az igazi. Néhányszor megjártam így, de most már hozzászokott a szemem.
2011. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dagadtságról nem tudok nyilatkozni, sajnos nagyon sovány vagyok. De amit a bőrről és a karikás szemekről írsz az igaz. Teljesen kétségbe szoktam esni, és úgy érzem magam, mint valami pattanásos zombi.
2011. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ! főleg nadrágvásárlásnál akadok ki mindig.. A neonfények tényleg nagyon rosszak. A legrosszabb próbafülke szerintem a Pll&Bearé meg a Bershkáé, de igazából akárhány boltba megyek be, mindig kiakadok hogy tényleg így nézek ki? Hozzá kéne szokni valahogy... Vagy bombaalakot edzeni :D
2011. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az elit helyeken ügyelnek arra, hogy szebbnek lásd magad a tükörben, és megvedd a termékeiket. :D

De az átlag halandónak megfizethető helyeken neon van, kis hely, a tükörhöz préselt valagad rondának tűnik, az arcodon kijön az összes hiba, stb. Általában nekem is itt megy el a kedvem attól, hogy bármit is vegyek. :D Pedig a 47 kilómmal nem hiszem, hogy olyan bálna lennék, vagy valami. :D

A fényen amúgy sok múlik, lámpafényben este csodásan szép vagyok, semmi bőrhiba. Éles napfénybe viszont inkább nem állok. Az ilyen próbafülkéket meg lehetőleg kerülöm, vagy inkább meg se nézem magam, hanem rábízom magam más véleményére (ez általában anyám, mert ő megmondja a frankót, ellenben az eladót sose kérdezd, mert sunyi. :D)

2011. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!