Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek nagyon...

Lányok, szerintetek nagyon csúnya egy ilyen anyajegyes fiú? (Képpel)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


Nagyjából így fest a helyzetem,próbálom elfogadni magamat de emiatt nincs túl sok önbizalmam,nyáron a buszon mikor még több szeplő jön ki megnéznek és annyira kínos :(

Amúgy divatos,életvidám,sportolt srác vagyok csak sajna ezek zavarnak és nem tudom elfogadni őket :(

Ti járnátok egy olyan fiúval akinek nincs túl esztétikus bőre de emellett nagyon jófej és viszonylag jól néz ki ?


17/F


2012. febr. 21. 12:22
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
64%
akkor mennyél el orvoshoz de sürgősen,mert te agyilag genetikailag halott vagy és hülye...
2012. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
A párom tiszta anyajegy, egyáltalán nem számít! Amikor nem vágja ki a szőrt belőlük, az hülyén néz ki, levágja, és kész is. 28/L
2012. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire idegesít horgy hosszúujj felsőket. De hidd el senkit nem érdekelnek az anyajegyeid. Akkor én mit szóljak! Az én lábamom egy 8cm-es műtéti heg van.
2012. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavar ez senkit se,ésa vmi csaj az anyajegyeid alapján ítél...Nem ez alapján fog velaki veled járni,a jófej vagy,nem páwa nemnézel le másokat,persze..:DL/14
2012. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan osztálytársam akinek a keze, az arca, a lába tiszta szeplő, anyajegy még a füle is.:D tiszta aranyos szerintem.:)
2012. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, komolyan mondom! A volt barátom is ilyen volt, imádtam, szerintem iszonyat szexi. 22/L
2012. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
O.O vazze. cseréljük már el a szeplőidet az én ragyáimra.. a fél életemet endokrinológián töltöttem,- nem az igénytelenség miatt olyan a bőröm amilyen- és képzeld, sosem volt problémám a párkereséssel.
2012. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem panaszkodhatom,mindig volt csajom,nem is akármilyenek és mikor jártunk nem foglalkoztak vele meg én sem de ismerkedési stádiumban mindig kicsit feszélyezve érzem magam emiatt és kevésbé tudom elengedni magamat.


Meg tény és való ,hogy nem egy esztétikus dolog de ez van :)

2012. febr. 21. 16:41
 19/26 anonim ***** válasza:
Már egyszer megmondtuk, hogy nem gáz...
2012. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele, nem igaz, hogy nem esztétikus mert fel sem tűnne. Ha mégis, akkor sem gondolnám, hogy csúnya. Ez is egy teljesen normális és egészséges bőr.
2012. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!