Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás után mennyi idő...

Tetoválás után mennyi idő múlva lehet menni strandra?

Figyelt kérdés
20. napja van ma,hogy kész a tetoválásom.A kérdésem az lenne,hogy strandra mehetek vele?Úgy értem ázhat már?
2012. febr. 23. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy 1 hétig ne fürödjek, csak zuhany, és úgy se érje sok víz. Ebből kiindulva 20 nappal a tetoválás készítése után már semmi gond nem lehet.
2012. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem december 8.-án csinálták,28.-ánm mentem élményfürdőbe. Az elsőt augusztus 7.-én csinálták,10 nap múlva strandoltam.
2012. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából 1 hónapig nem ajánlott a strand/tó/folyó/tenger vize, de ti tudjátok.:) Ázni ázhat, de ez teljesen más, nem arról szól, még elfertőződhet.
2012. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem ázhat, ha még nagyon friss, varasodik, és mint egy seb, ha sokat vagy vízben, kiázhatnak kis darabok belőle, és úgy csúnya lesz, mehetsz majd vissza átüttetni. Legtöbb tetováló 2 hetet mond gyógyulási időre. egy hét alatt általába (mintától függően) lehámlik a legnagyobb százaléka.. És persze a fertőzések érdekében sem ajánlatos ilyen emberáztatókba menni.. De a 20nap szerintem már elegendő:)
2012. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!