Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miért néznek...

A mai fiatalok miért néznek ki 5-6 évvel öregebbnek? Ez miért jó?

Figyelt kérdés

Egy durva példa. A kislány ("kislány") 13 éves volt. Én 22 éves vagyok. Egyetemista házibuliban voltunk, és azt hittük, hogy a lány 20 (!) éves.


De itt fórumon is egy csomó ilyen példa van, meg középsulis ismerőseimet elnézve...

20 évesen meg már úgy néznek ki mint egy 30 éves kiélt asszony?


2012. jún. 4. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

én kis aranyos vagyok:) cuki, és nem akarok idősebb lenni:)

15/L

2012. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez de én is észrevettem már,nemcsak lányoknál van ez.34.f.
2012. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelik magukat, a púder, alapozó öregebbé tud "varázsolni", dohányoznak, az a bőrt is tönkrevágja, ruhák, stb. Különben múltkor a munkahelyen odajött hozzám egy kb. 15 éves lány, hogy "csókolom, tetszene tudni segíteni?". Megjegyzem, 18 éves vagyok. És nem dohányzom. :D

Amúgy valaki minden extra nélkül is öregebbnek néz ki.

2012. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pl. nem tehetek róla,hogy mindig is idősebbnek néztek..nem sokkal,inkább olyan 2-3 évvel. Pedig,szerintem nem is öltözök kihívóan,smink meg van,hogy annyi,hogy szempillaspirál..ha meg több,akkor sem olyan sok.


17/L

2012. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én leginkább a mostani kilencedikeseken látom: van aki kinéz 19 évesnek is (nem csak lány), a másik meg 12-nek. Régebben kb. mindenki egyszerre ért, most meg...
2012. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálam ez sajna fordítva van 17 vagyok és kb mindenki 14 nem néz:DD néha azért tök szar:\
2012. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 24 leszek és még most is elkérik tőlem a személyit sokszor, ha alkoholt vagy cigit veszek:/ lány vagyok...
2012. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írta az egyik válaszadó, nemcsak a lányoknál van ez... Nekem pl. az utolsó 3-4 srác, aki tetszett, mind 18-19 éves volt... Én sem értem, mire jó ez, hogy ennyivel idősebbnek néznek ki. Velük szemben én pont annak örülök, hogy csak a múlt héten kétszer is elkérték a személyimet egy sör miatt. (:


23L

2012. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokat sminkelnek a csajok+fejlődött a világ+felnőttesebben öltözködnek...
2012. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nem minden lány tehet róla, hogy sokkal idősebbnek néz ki, mint amennyi. Én is ilyen vagyok. Sminket nem szoktam feltenni, csak néha otthon próbálgattam, hogy milyen lenne egy kis szájfény+szempillaspirál, de nekem még ezekhez sem fűlik a fogam. És hiába vannak pattanásaim nem alapozózok/púderezek, mert tudom, hogyha ezt teszem akkor később még jobban megjárom :) És ennek ellenére is sokszor gimis végzősnek néznek, holott csak ősszel megyek nyolcadikba.

Az öltözködésre meg azt mondom, ha valaki tényleg idősebbnek néz ki, tehát fejlettebb, akkor nem is vehet fel olyan ruhákat, amit kislányoknak találtak ki, mert lehet hogy nevetséges lenne benne. Ezt saját tapasztalatból mondom. Jó nem is azt mondom, hogy akkor menjen át a másik végletbe, és öltözzön fel k****nak... De nem is kell azért leszólni azt, ha egy ilyen lány elkezd nőiesen öltözködni!

2012. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!