Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miért néznek...

A mai fiatalok miért néznek ki 5-6 évvel öregebbnek? Ez miért jó?

Figyelt kérdés

Egy durva példa. A kislány ("kislány") 13 éves volt. Én 22 éves vagyok. Egyetemista házibuliban voltunk, és azt hittük, hogy a lány 20 (!) éves.


De itt fórumon is egy csomó ilyen példa van, meg középsulis ismerőseimet elnézve...

20 évesen meg már úgy néznek ki mint egy 30 éves kiélt asszony?


2012. jún. 4. 18:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves 4-es és 10-es! Én azt látom, hogy (sajnos) pont ez a lényeg, hogy nemcsak a smink meg a ruhák miatt tűnnek idősebbnek, hanem a biológia miatt is. Testileg is korábban érnek, magasabbak, testesebbek (nem dagadtak, hanem olyan felnőttesen erősebb alkatok).

Én meg 15 évesen is olyan voltam, mint egy ropi, alig volt mellem. Nemrég találkoztam két 15 éves csajjal.

Hát, kinéztek vagy 19-nek, de agyilag tényleg 15 évesek voltak. Meg láttam egy olyat is, hogy kb. 14-15 éves társaság, mindegyik csaj egy fejlett nőstény...komolyan. A srácok meg nagy kanok, és köztük volt egy "kislány", aki szerintem egyidős volt velük, de olyan típus lehetett, mint én...hát, meg voltam döbbenve a kontraszton. A hangja és a mozgása is egész más volt. Egy fejjel kisebb volt mindenkinél.

Az meg, hogy milyen felnőttes dolgokat csinálnak ezek a tinik, azon már meg sem lepődök. :D

Én meg ott tartok, hogy még most is kicsit fejlődésben vagyok fizikailag... Fő az óvatosság, lassan, de biztosan. :D


23/N

2014. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!