Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik nektek hogyha...

Fiúk! Tetszik nektek hogyha egy lánynak frufruja van? Hogyha tetszik, akkor milyen fajta? Képet is tudnátok mutatni róla?

Figyelt kérdés
Ne olyan válaszokat adjatok ,hogy " ez az ami a legkevésbé érdekel" stb....
2012. jún. 22. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

minden lányhoz más illik. Ha frufruval szép akkor avval, ha nem szép vele akkor nélküle.


BOnyolult szabály mi? ;)

2012. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
100%

ha ez a kérdés, akkor a válaszom, hogy nem a kedvencem :)

de biztosan vannak akiknek jól áll.

2012. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik a frufru, de pl ez még elmegy, elvileg ez is frufru, de nem biztos: [link]

[link] vagy itt is, itt ez már tuti h frufru, de így hogy nem feltűnő, így tetszik :) amúgy bocsi h pont őróla rakok be képeket csak így egyszerűxD

20/F vagyok és a hosszú haj tetszik frufru nélkül. A frufrutól olyan a haj mintha hiányos lenne. Egy lány ismerősöm szerint zsíros lesz tőle a homlok meg még nem tudom miket mondott, de ritka az ilyen lány mint ő :D szóval nekem a hosszú haj tetszik (elől is hosszú:) )

2012. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a frufrukat, bár ezt a hajad nagyban befolyásolja, hogy jól is áll-e. Például ezt a Kleopátra féle "kerekített" nagyon nem tetszik, de a szögletesebb fajta már sokkal szebb. :)

18/F

2012. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2 válaszadó most a selena gomezes képekkel beinditotad a hormonokat.

A válaszdónak: van olyan lánynak akinek jah de sztem 95% ba nem:D De ha az is frufru amit a második válaszadó küldött akkor jah,szinte mindenkinek.

2012. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az arctól is függ, hogy illik-e hozzá. De ha minden stimmel, akkor ez az egyik kedvenc női frizurám (a hölgyeken, nem magamon :D). Egyébként a másik kedvencem a kontyos. :)


Szóval:

a) Igen, nagyon tetszik.

b) Várj, linkelek neked.

c) Igen, keresek.


A képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


b) Szóval, tetszik amikor hosszabb és oldalra van fésülve, és az is nagyon tetszik, amikor rövidebb és szemöldökkel van egy vonalban -ahogy a képen is láthatod.

2012. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!