Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel takarjam el az ajak...

Mivel takarjam el az ajak piercingem a család elöll?

Figyelt kérdés
csináltatni akarok piercinget ajakba de mivel ugysem engednék meg, nemis érdemes megkérdeznem ezért titokba akarom, mivel takarjam el vagy hogyan??csak szeptemberig kéne titkolnom mert akkor ugyis megyek koleszba

2012. júl. 18. 21:06
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
és lécci ne olyan kommikat h 'necsináltasd meg' vagy hogy 'kérdezzem inkább meg'
2012. júl. 18. 21:07
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz szeptemberbe, amikor már koliba vagy?:D Már megbocsáss de jó hülye lehetsz, ha szerinted képes lennél most eltakarni egy ajak piercinget.
2012. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nemtom azmég messzevan:( énmeg most akarok xd
2012. júl. 18. 21:09
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem várd meg a szeptembert. Lehet, hogy akkor már nem is akarsz majd piercinget.
2012. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Maximum úgy, ha zacskót húzol a fejedre. Nem lehet eltakarni. Várj szeptemberig.
2012. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Lógasd ki a nyelvedet, mint a kutyák. Mikor kapsz érte egy taslit, egy kosszal megúszol mindent. Miért nem inkább az orrodba raksz karikát? Ez az ajakpiercing már olyan snassz.
2012. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
Micsoda negatív válaszok, wazze... Én megmondtam a problémám a piercinges csajnak, és ő adott egy átlátszó pc-t. Nekem ugye az volt a mentsváram ,hogy hosszú a hajam és a szüleim előtt mindig úgy csináltam mintha azt rágnám vagy valami... Nyalókázz vagy valami, és a lényeg ,hogy csavarogj,minél kevesebbet lássanak.:) (De amúgy tényleg várhatnál szeptemberig, de nekem mindegy. xd)
2012. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
Egy intimpiercinggel jobban járnál, okos barátom. Így viszont ezentúl a fejeden kell hordanod a nadrágod. Nem kevésbé kínos, mint piercinggel lebukni az ősök előtt, de ha kell az a sz.r a fejedbe, akkor annak ára van.
2012. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, csak apukám elöl.* Anyukámmal mindent megbeszélek.:)
2012. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy te?

Szerinted el lehet takarni egy olyan dolgot ami a pofádon van? Főleg egy piercinget.

Akkor csináltasd meg ha annyira akarok.. egyszer úgyis megtudják -.-

2012. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!